Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Kolmapäev, 22. jaanuar

Luule, Luuli 

Telesaated
TV3
 • 19:20 Seitsmesed: Duubel
 • 20:00 Kallis, sa oled kosunud
 • 21:00 Võimalik vaid Venemaal
 • 21:30 Suur lotokolmapäev: Rooside sõda
Lisaks..
TV6
 • 20:00 Perepea
 • 20:30 Simpsonid
 • 21:00 Maailma naljakaimad videod
 • 21:30 Sõjaseisukord
Lisaks..
3+
 • 19:55 Крепостная
 • 21:00 Смотрящая вдаль
 • 22:05 Империя
 • 23:05 На районе
Lisaks..
All Media Baltics
Horoskoop jäär

Sa oled edulainel aga tunned hirmu, et kõik see võib muutuda. Muidugi võib, sest midagi pole siin ilmas püsivat. Vaata olukorda nagu surfar- mitte nina ette aga kaugusesse, siis ei tekita väikesed lained sinus hirmu.

Horoskoop sõnn

Kui andsid lubaduse, siis pea sellest kinni ja ära kahetse. Küll tuleb uus võimalus uusi lubadusi anda ja vanu muuta.

Horoskoop kaksikud

Kõik ei lähe alati nii nagu loodad. Aga kui proovid ühe korra veel, siis on väga suur tõenäosus, et sel korral läheb paramini.

Horoskoop vähk

Sõltumata sellest, kas sa mõtled, et saad sellega hakkama, või mõtled, et ei saa sellega hakkama- mõlemad on õiged vastused. Otsusta ära ja liigu edasi!

Horoskoop lovi

Inimesed on suurim väärtus su elus! Sa ei saa kõikidele piisavalt tähelepanu pöörata. aga pööra täna kas või neile, kellele oled seda pisut võlgu.

Horoskoop neitsi

Sinu loomulik sära ja sarm võtab kellelgi jalad nõrgaks. Kasuta siis olukord ära ja palu temalt, mida oled ammu soovinud.

Horoskoop kaalud

Sa võid olla armunud, aga see ei muuda olematuks minevikku ja tulevikku. Vaata hoolikalt üle, kas suures pildis on ikka kõik paigas?

Horoskoop skorpion

Naudi seda, et kõik on tegelikult ju korras. Ära otsi vastuseid, see paneb su vaid asjatult muretsema.

Horoskoop ambur

Tõmbad vastassugu ligi nagu magnet, aga arvesta, et see võib eemale peletada kellegi, kelle jaoks magnetid on turn-off. Kas mängida kassi ja hiirt või mängida kodu- see on sinu valik täna.

Horoskoop kaljukits

Kui homme ärkad, siis mõtle, et see päev on täiesti eraldi elu. Ja ülehomme ka! Ela nädal aega iga päev nagu uut eluringi ning sa leiad enda ärevasse hinge rahulduspakkuva ja põneva vastuse, mis kannab sind pikki aastaid.

Horoskoop veevalaja

Valetada on nii kerge, aga oled sa mõelnud, mis on selle tagajärg? See on nagu võlg, mida sa jääd pikaks ajaks kandma inimeste ees, kellele valetasid, ja asjade ees, mille kohta valetasid. Kui sa ei saa vana valet puhtaks pesta, siis ära uusi juurde tee.

Horoskoop kalad

Sinu elus on kõige keerulisem see, et kõige lihtsam on elu mõista tagasivaadates, aga elama pead sa ettepoole vaadakes. Seetõttu lepi sellega, et kõike ei olegi vaja mõista ja keskendu iga päev elu nautimisele.

Jälgi meid:

Keha ja vaim

2 INETUT VIGA, mida naised hommikul voodist tõustes teevad

Kuum 2 INETUT VIGA, mida naised hommikul voodist tõustes teevad 9

Hommikul äratuskella peale ärgates on enamasti aega vähe ning seetõttu tehakse kõik toimetused võimalikult kiiresti ning joostakse kodust välja, et õigel ajal tööle või kooli jõuda. Paraku jäetakse ühtlasi kahe silma vahele olulisi nüansse, mis mõjutavad meie tervist ning kehakaalu. 

4 PÕHJUST, miks kõht punni läheb

Kuum 4 PÕHJUST, miks kõht punni läheb 4

Ilmselt pea kõik naised teavad seda ebameeldivat tunnet, kui kõht läheb ootamatult punni ning riided ei istu seljas sugugi kaunilt, vaid pitsitavad. Ka vaatepilt peeglist pole just kõige meeldivam. Seda peetakse ärritunud soole sündroomiks või siis teisisõnu niiöelda stressikõhuks. 

MIS KELL SA ÄRKAD? Sellest sõltub sinu vaimne tervis

Kuum MIS KELL SA ÄRKAD? Sellest sõltub sinu vaimne tervis 8

Hiljuti University of Colorado Boulder teadlaste poolt avaldatud uuringu kohaselt on neil, kes lähevad õhtul varakult magama ja tõusevad hommikul samuti vara, väiksem risk depressiooni tekkeks. Varajastel ärkajatel on vaimne tervis samuti parem, vahendab ScienseDaily. 

3 SNÄKKI, mis teevad sinu kõhu lamedaks ja ilusaks

Kuum 3 SNÄKKI, mis teevad sinu kõhu lamedaks ja ilusaks 10

Tunned, et kõht on jälle punnis ning kitsaste teksadega on enesetunne niivõrd kehv, et pead selga leidma miskit, mis varjaks sinu puhitavad keskkohta? Tegu on levinud probleemiga, mille käes vaevlevad paljud naised, kuid õnneks on olemas ka mitmeid mooduseid, kuidas punnis kõhust lahti saada ning selle teket üldse vältida.

4 HALBA HARJUMUST, mis sinu ainevahetuse rikuvad

Kuum 4 HALBA HARJUMUST, mis sinu ainevahetuse rikuvad 8

Inimese ainevahetus mõjutab tema üldist enesetunnet ja tervist nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil väga suurel määral. Kui ainevahetusega on midagi korrast ära, mõjutab see kohe ka sinu elurütmi ja isegi saavutusi elus – ei ole ilmselt üllatus, et oma ainevahetuse eest tuleb hoolt kanda.