Reklaam sulgub sekundi pärast

1 väga mõnus nipp, kuidas pühadeajal lisakilosid vältida

Jõulupühad on kohe käes ning see tähendab ka rikkalikke sööminguid - särisevad verivorstid, jõulukapsad, kuldsed ahjukartulid, praeliha, maitsvad piparkoogid ning palju muud head paremat. Kuidas nautida kõiki neid hõrgutisi nii, et lisakilod tulemata jääksid - tegelikult on see imelihtne!

Jõulupühad on kohe käes ning see tähendab ka rikkalikku söömingut - särisevad verivorstid, jõulukapsad, kuldsed ahjukartulid, praeliha, maitsvad piparkoogid ning palju muud head paremat. Kuidas nautida kõiki neid hõrgutisi nii, et lisakilod tulemata jääksid - tegelikult on see imelihtne!

Parim nipp, kuidas ühtlasi nautida jõulutoite ning olla mureta lisakilode pärast on alustada pidusöömingutega juba täna! Kõlab üpriski jaburalt, aga see toimib. Põhjus on lihtne - nii ei teki sul meeletut isu korraga väga palju verivorstikesi ja kapsaid süüa, vaid sa sööd pikema perioodi jooksul väiksemaid portsjoneid ja jõululauas ei teki kiusatust ennast kurguni täis toppida.

Kui sa hoiad end enne jõulupühi tagasi, siis sööd sa pühade ajal ilmselgelt palju rohkem kui sinu organism seedida jaksab, see aga tähendab seedehäireid ja lisakaloreid, mis rõõmsasti sinu istmikule ja puusadele ennast sisse seavad. Samas kui oled nädal aega enne pühade saabumist erinevaid jõuluhõrgutisi mõõdukates kogustes söönud, siis ei teki sul vähimatki vajadust pühade saabudes üle süüa.

Tee oma kehale head ja naudi kõiki jõulusööke mõistlikes kogustes ja pigem pikema perioodi jooksul, sest nii jaksab sinu organism toitu efektiivsemalt seedida. Ja mis veel - kui sööd rasvaseid toite, siis jäta meelde, et kaneeli tarbimine aitab kehal kiiremini rasvu seedida. Seega tasub õhtul juua teed kaneeli ja meega! 

Buduaar.ee