Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

10 AASTAT KOOMAS olnud naine sünnitas lapse

USA-s Phoenixis asuvas hooldusasutuses sünnitas kümme aastat vegetatiivses seisundis olnud patsient lapse. Politsei sai orderi kõikidelt meessoost töötajatelt DNA-proovi võtmiseks, vahendab Guardian. 

Pärast seda kui juhtunu avalikuks tuli, lahkus Hacienda HealtCare`i tegevjuht Bill Timmons käesoleva nädala esmaspäeval ametist. Phoenixi ettevõte Hacienda HealthCare hoolitses koomas oleva naise eest. 

Pärast peaaegu uppumist on naine olnud vegetatiivses seisundis juba 10 aastat. 29. detsembril juhtus aga uskumatu asi ning naine tõi ilmale lapse. Tema isikut pole siiani avaldatud ja pole ka teada, kas tal on olemas perekond või eestkostja. Ka pole teada, kas hooldusasutuse töötajad olid rasedusest enne sünnitust teadlikud. 

Hacienda Healthcare asutus pooldab igati seda, et kõikidelt meessoost töötajatelt DNA-proov võetaks. “Me teeme jätkuvalt koostööd Phoenixi politseiga ja kõigi uurimisagentuuridega, et paljastada selle sügavalt häiriva, aga pretsedenditu olukorra faktid,” teatas ettevõte oma avalduses.

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness