10 põhjust, miks peaksid just hommikuti trennis käima

Sisuturundus

Foto: 24-7 Fitness

Kas sina kuulud nende inimeste hulka, kes ei suuda mitte kuidagi õhtuti leida aega, et trenni tulla?
Siis kasuta aega targalt ja tule trenni hommikuti!

Spordiklubi 24-7fitness rühmatreeningute juht Kethlin Kõrver toob sulle välja 10 põhjust, miks peaksid just hommikuti hakkama trennis käima!

👆 Hommikune trenn mõjub ainevahetusele hästi ja muudab selle kiiremaks.

👆 Hommikuti on jõusaalides ja rühmatreeningutes vähem inimesi, sest paljud eelistavad enne tööl käia ja alles õhtul trenni teha. Tänu sellele ei pea sa muretsema, et su lemmikud treeningmasinad on hõivatud või rühmatreeningute saalis vähe ruumi.

👆 Hommikune trenn äratab kogu keha üles ja annab sulle energiat - tänu sellele oled tööl teistest produktiivsem.

👆 Kui lased hommikuses trennis pinged endast välja, siis oled päeva jooksul paremas tujus.

👆 Hommikune trenn aitab reguleerida unetsükleid - kui pead vara ärkama, lähed suure tõenäosusega ka varem magama. Keha harjub sellise unetsükliga ära ja peagi pole sul enam raskusi õhtul magama jäämise ja hommikul varakult ärkamisega.

👆 Hommikune trenn ei sega õhtuseid plaane - õhtuti saad käia sõpradel külas, kinos, teatris jne ilma, et trenn seda segama hakkaks. Saad veeta õhtu koos pere ja sõpradega.

👆 Pärast tööd võid mõelda endale 100 vabandust, miks mitte trenni minna. Hommikul võib olla küll raskem ärgata, kuid kui oled end selle nimel juba voodist välja vedanud, on võimalus, et sind teel jõusaali miski takistab, palju väiksem. Peale hommikust trenni on enesetunne super ja tänad ennast, et viitsisid ülesse tõusta ja trenni minna.

👆 Pärast trenni tunneme end üldjuhul hästi ja motiveeritult, seega väheneb ka võimalus, et peale trenni sööd rämpstoitu. Proovid päeva jooksul ikka tervislikumalt süüa.

👆 Varajased trenniskäijad on reeglina järjekindlamad /motiveeritumad oma tegevustes ning saavutavad tänu sellele pikaaegsed treeningeesmärgid kiiremini ning kauemaks ajaks kui õhtused treenijad.

👆 Pole vast võõras tõde, et füüsiline aktiivsus vallandab ajus heatujuhormoone-endorfiine.  Seega, miks mitte alustada päeva rõõmsal meelel?

Leia endas see motivatsioon ja tule trenni!

24-7fitness spordiklubid on avatud 24-7, seega võid alustada oma trenniga juba väga vara hommikul!

www.24-7fitness.ee