2 nippi, kuidas sama ajaga rohkem kaloreid põletada

2 nippi, kuidas sama ajaga rohkem kaloreid põletada

Tahad trennis rohkem kaloreid ja rasvu põletada ning seda võimalikult lühikese ajaga ning lõbusas meeleolus? See, kuidas, kellega ja kus me treenime, mõjutab ka meie keha poolt kulutatud kalorite arvu.  Siin on 2 lihtsat ja toimivat nippi, kuidas trennis rohkem kaloreid põletada!

Tahad trennis rohkem kaloreid ja rasvu põletada ning seda võimalikult lühikese ajaga ning lõbusas meeleolus? See, kuidas, kellega ja kus me treenime, mõjutab ka meie keha poolt kulutatud kalorite arvu. 

Siin on 2 lihtsat ja toimivat nippi, kuidas trennis rohkem kaloreid põletada!

Nipp nr 1 – Treeni koos sõbraga või mine rühmatrenni!

Teistega koos treenides pead sa tahes tahtmata rohkem pingutama, sest keset trenni saalist välja minna ei saa ja matile maha istuda oleks ka piinlik. Seega polegi muud kui tuleb lõpuni vastu pidada. On ainult loogiline, et nii põletad ka rohkem kaloreid. Ja mis veel – koos on lõbusam, aeg läheb kiiremini ja kui muusika on kaasahaarav, siis unustad sa kella vaatamise sootuks ära. Ka sõbraga koos treenides läheb aeg kiiremini ning sa ei taha ju sõbrast kehvem olla? Seega pingutad sa rohkem kui seda üksi treenides teeksid!

Nipp nr 2 – Kasuta lisaraskusi!

Siin on väga suur erinevus, kas sa treenid 10-15 minutit ilma lisaraskusteta või lisaraskustega! Kasutades jalgade ümber ühekiloseid raskusi, peab sinu keha igat harjutust sooritades rohkem pingutama ja seega on ka kalorite põletamine tõhusam.

Milliseid harjutusi lisaraskustega teha võiks? Näiteks tee bosu palli peal põlvetõste ja sääretõste jooksu, hüppa niisama, tee kükke koos kangiga või ilma. Ka stepipingil tasub kükke teha! Hüppa hüppenööriga, tee matil erinevaid harjutusi. Ükspuha, milliseid harjutusi sa ka ei teeks, kasutades lisaraskusi, põletad kaloreid kiiremini ning treenid keha tõhusamalt.