Reklaam sulgub sekundi pärast

24-7fitness kutsub trenni!

Sisuturundus

Foto: 24-7fitness

September on käes ja paljud kindlasti mõtlevad kas minna trenni ja kuhu minna trenni?

Ideaalne koht, kus trennis käia on spordiklubi.  Kui sulle meeldib üksinda trenni teha - tule jõusaali! Kui meeldib pigem rühmas teha - tule rühmatreeningutesse!

Spordiklubis 24-7fitness on uuel hooajal lisaks vanadele lemmikutele (BodyPump, Kõht-Selg-Tuhar, Zumba, Jooga jne) ka uusi trenne tunniplaanis.

Lisandunud on PowerCardio, kus saad oma vastupidavuse proovile panna; Heels tantsutrenn, kus leiad endas tantsides kõige naiselikuma joone üles; JustDance trenn, kus on kombineeritud erinevad tantsustiilid, alustades HipHopist ja lõpetades Reggaetoniga. Samuti on võimalus ka FitBoxis oma poksioskuseid lihvida.

Kui soovid ka oma last treeningusse kaasata, on sulle Põnniga Ringtrenn, kuhu saad kuni 4-aastase lapse kaasa võtta!

Meil on kokku üle 45 erineva treeningu, mille vahel erinevates klubides valida.

Spordiklubi suur pluss on see, et saad ise valida, millistes trennides soovid käia. Tahad täna tantsima minna, lähed tantsutrenni. Tunned end veidi väsinuna, võib-olla mõte jookseb juba kokku, lähed kergemasse keha-meele trenni. Sul on palju energiat üle, lähed kõrgema intensiivsusega trenni. Tahaksid tunda, kuidas lihased tugevalt töötavad, tuled lihastrenni. Ühesõnaga valikut on absoluutselt kõigile ja absoluutselt igale meeleolule.

24-7 fitness klubisid on üle Eesti hetkel 12 klubi, novembris avatakse ka 13. klubi Tabasalu keskuses. Ühe kaardiga saad külastada kõiki klubisid üle Eesti, seega kui sõidad näiteks Tallinnast Pärnusse või Kuressaarde puhkama, ei pea muretsema, et trenn jääb tegemata. Saad sama kaarti kasutada ka sealsetes 24-7fitness klubides. Ideaalne, või mis?

Kuna klubi on avatud 24-7 ei ole ka ajalisi piiranguid. Saad trenni minna täpselt sel kellaajal, nagu sulle parajasti sobib. Rühmatrenne leiad tunniplaanist ka nii hommikul, lõunal kui ka õhtul!

Suur pluss lisaks avamisajale ja suurele trennivalikule on ka hind. Soodsaim kuukaart maksab kõigest 20.99 kuus!  Seega teeb see ühe päeva hinnaks kõigest 0,70 eurot!

Vaata järele www.24-7fitness.ee ja näeme trennis!