3 põhjust, miks negatiivseid kommentaare ignoreerida

Kellelegi ei meeldi kuulda ega lugeda negatiivseid kommentaare enda kohta - see viib tuju nulli terveks päevaks. Kuid miks me laseme end mõjutada võõraste inimeste kommentaaridest - tegelikult võiks neid ju ignoreerida! Jah, muidugi tasub teatud kommentaare kuulda võtta - seda juhul, kui neist midagi õppida on! Kuid õelate ja sapiste inimeste kommentaare, kes sind ei tunnegi, on kasulikum lihtsalt ignoreerida!

Siin on 3 põhjust, miks sa ei tohiks lasta end negatiivsetest kommentaaridest mõjutada!

Kellelegi ei meeldi kuulda ega lugeda negatiivseid kommentaare enda kohta – see viib tuju nulli terveks päevaks. Kuid miks me laseme end mõjutada võõraste inimeste kommentaaridest – tegelikult võiks neid ju ignoreerida! Jah, muidugi tasub teatud kommentaare kuulda võtta – seda juhul, kui neist midagi õppida on! Kuid õelate ja sapiste inimeste kommentaare, kes sind ei tunnegi, on kasulikum lihtsalt ignoreerida!

Siin on 3 põhjust, miks sa ei tohiks lasta end negatiivsetest kommentaaridest mõjutada!

1. Sinu kohta ütleb halvasti isik, kes sind tegelikult ei tunnegi.

Inimesed kipuvad liigselt arvustama ning sageli on nad ka eelarvamuste küüsis. Kui sinu kohta ütleb midagi negatiivset isik, kes sind ei tunne, siis ära lase tal oma tuju rikkuda. Võõrastel inimestel ei ole õigust teha üldistusi, kuid paraku seda lihtsalt tehakse – sina ei pea end sellest mõjutada laskma. 

2. Sinu kohta ütleb halvasti isik, kes on kibestunud või halvas tujus.

Kui inimestel on halb tuju, siis tahavad nad seda välja elada ja väga sageli satuvad tule alla need, kes mitte milleski süüdi pole. Seega kui sa tajud, et isik, kes sind laimab, on halvas tujus, siis ära võta tema juttu tõsiselt. Ühest kõrvast sisse ja teisest välja – lihtne! Halvas tujus olles oleme me kõik kellelegi nähvanud ning hiljem seda kahetsenud.

3. Ainult sina tead, milline sa tegelikult oled!

Nii lihtne see ongi – sina tead, kes sa oled ja milline sa oled. Sa tead oma tugevusi ja nõrkusi, väärtushinnanguid ja põhimõtteid. Kui kõrvaline isik kommenteerib teemat, millest ta tegelikult midagi ei tea, siis on sul targem seda ignoreerida. Sa ju tead tegelikult, et need kommentaarid ei vasta tõele. Ükski võõras inimene ei saa öelda, milline sa oled, sest ta ju ei teagi sind.

Allikas: womanitely.com