7 HALBA HARJUMUST, millest naine enne 35. sünnipäeva loobuma peaks

7 HALBA HARJUMUST, millest naine enne 35. sünnipäeva loobuma peaks

Kui sa soovid olla terve, elujõuline, energiline ja õnnelik ka siis, kui sa enam esimeses nooruses ei ole, siis tasuks üle vaadata oma senised harjumused ning viia sisse teatud muudatused. Sinu tervis ja tegelikult kogu sinu elu on ju sinu enda kätes  hoia ennast ja oma keha.

Need seitse harjumust, mis on alljärgnevalt välja toodud, ei mõju sinu tervisele sugugi hästi ning sellest tulenevalt tasuks neist enne 35. eluaastat loobuda:

1. Liigne päike

Päike teeb sind vanemaks ning kiirendab kortsude teket. Käes on viimane aeg hakata oma nahka otsese päikese eest varjama ning solaariumi võiks üldse ära unustada.

2. Trenni vältimine

Jõuharjutused tugevdavad luustikku ning parandavad sinu ainevahetust, mis pärast 30. eluaastat aeglustuma hakkab. Kui sa pole ikka veel regulaarne trennis käia, siis alusta kohe.

3. Suitsetamine

Käes on viimane aeg sellest halvast harjumusest loobumiseks. Suitsetamine röövib sinult aastaid  sa ei taha ju seda?

4. Liiga palju soola

Lõpeta soolaga liialdamine  jälgi, et sa ei tarbiks päevas rohkem, kui 6 grammi soola. Õpi lugema pakendeid ning piirama sisse söödud soola koguseid.

5. Seksist hoidumine

Ära väldi seksi  see on halb harjumus. Regulaarne seksuaalelu on tervisele väga kasulik ning ennetab ka stressi teket.

6. Vähene uni

Lõpeta uneaja arvelt kõrvaliste asjadega tegelemine. Sinu organism vajab igal ööl vähemalt seitse tundi kvaliteetset und. 

7. Keha ignoreerimine

Kui kuskilt valutab ja see valu ei taha ära kaduda, siis ära ignoreeri seda, vaid mine arsti juurde. Enneta võimalikke terviseprobleeme juba eos.

Sarnased artiklid