AEROSOOL-, KREEM- VÕI PULKDEODORANT: milline on sulle õige?

AEROSOOL-, KREEM- VÕI PULKDEODORANT: milline on sulle õige?

Õige deodorandi valimine võib parajaks pähkliks osutuda: valik on suur ja kõik lubavad imet teha! Lisaks on veel antipespirandid. Kas sina tead, mis vahe neil on? Deodorandid ei vähenda higistamist, vaid aitavad higilõhna varjata. Antipespirandid seevastu vähendavad higieritust. Iga naine soovib, et tema kaenlaaelused oleksid värsked. Milline oleks just sinu jaoks kõige õigem valik? 

Õige deodorandi valimine võib parajaks pähkliks osutuda: valik on suur ja kõik lubavad imet teha! Lisaks on veel antiperspirandid. Kas sina tead, mis vahe neil on? Deodorandid ei vähenda higistamist, vaid aitavad higilõhna varjata. Antiperspirandid seevastu vähendavad higieritust. Iga naine soovib, et tema kaenlaaelused oleksid värsked. Milline oleks just sinu jaoks kõige õigem valik? 

1. Pulkdeodorant 

See on naiste hulgas kõige populaarsem valik. Pulkdeodorant on reeglina kuiv ja valge. Viimane punkt on ka selle kõige suuremaks miinuseks – võid oma kauni tumeda pluusi kogemata valgete triipudega ära rikkuda. Õnneks on viimasel ajal turule tulnud ka sellised pulkdeodorandid, mis riietele märke ei jäta. Kindlasti pööra tähelepanu ka toote etiketile ning vali võimalusel antiperspirantne variant – see aitab märgasid kaenlaaluseid ennetada. 

2. Aerosool-deodorant 

Aerosooli kasutades tuleb pikkade juustega naistel ettevaatlik olla, kuna deodorant satub tihti märkamatult ka juustesse. Pikad juuksed tuleks deodorandi pealekandmise ajaks selja taha kinnitada. Aerosool annab kasutajale kõige värskema tunde – sellel on kõige intensiivsem lõhn. Sportlikele inimestele pole see kindlasti kõige parem valik. 

3. Kreemdeodorant 

See on kõige parem valik rasedatele naistele ja neile, kes soovivad võimalikult loomulikud olla. Kreemdeodorandid on praktiliselt lõhnatud ning niisutavad sinu kaenlaalust nahka. Need neutraliseerivad võimaliku higilõhna. Samuti on see heaks valikuks, kui plaanid trenni minna. 

womenshealthmag.com