ARMIDEST PRIIKS! Bio-Oil® testtiimi vahekokkuvõte

Bio-Oil®’i osas on tegemist spetsiaalse nahahooldustootega, mis vähendab oluliselt armide (operatsioonijärgsete, marrastuste, akne- ja venitusarmide) jälgi ning aitab armitult kinni kasvatada värsket vigastust. 

Kuna meie Buduaarist usume sellesse tootesse, siis otsustasime koostöös maaletoojaga ka meie 20 lugejale välja pakkuda võimaluse kasutada toodet oma probleemsel nahapiirkonnal esilagu kaheksa nädala vältel, peale vahekokkuvõtet veel ilmselt kolme lisakuu jagu, et seejärel nautida naha oluliselt paranenud tulemust. 

Lubasime testtiimile järgmist: 

Olgu probleemiks ebaühtlane nahatoon, kiirest kaalumuutusest (dieet, rasedus, kiire kasvamine teismeliseeas) põhjustatud venitusarmid, nahapleegitajate või liigse päikesevõtu järel tekkinud pigmendilaigud, Bio-Oil® vähendab nii uute kui vanade iluvigade ning armide märgatavust. Leevendust saavad ka operatsioonijärgsed, erinevate õnnetuste, kriimustuste, põletuste, putukahammustuste, akne ja tuulerõugete armid. Bio-Oil®’i võib kasutada nii näol kui kehal, silmaümbruse nahal ning huultel. Allergiavaba õli sobib ka tundlikule nahale ning lastele alates teisest eluaastast.

Sooviavaldusi laekus meile ligi 70 ja kuna valdavalt oli tegemist nahamuredega, mida oli põhjustanud rasedusaegne ümbermõõdu- ja kaalukasv, siis tegime valikuid ka teiste erinevate armidega seotud probleemide hulgast. Tagasisidet küsisime veidi varem kui kaheksa nädala möödudes, et tuletada meelde, et ikka kaks korda päevas peaks õli nahale kandma ja ka sellepärast, et soovisime testijatele uue koguse õli teele lähetada. Lõplik tulemus on plaanis avaldada Buduaari sügiseses ajakirjas.

Siit väike ja tõesti osaline (muidu tuleks väga pikk jutt) vahekokkuvõte meile tagasisidet andnud inimestelt. Alguses sooviavaldus, seejärel vahetulemus ja enne/pärast vahepildid.

MERLIN: Sooviksin väga proovida teie BioOil’i. Minu kõhu peal on mul viis erinevat armi neljast operatsioonist. Kaks neist väga häirivad mind, sest neid on liigagi hästi näha. Lisaks on mul suur arm veel naba juures nabaneedist. Tegelikult prooviksin seda õli ka enda näol, et pigmendilaike kaotada.

Ootasin juba seda, et saaksin teile tagasisidet anda.

Minul on väga hästi olnud meeles kasutada Bio-Oil’i ja see on lausa rutiiniks saanud hommikul ning õhtul enne magamaminemist. Esimene asi, mida armide puhul märkasin, oli punetuse kadumine. Kuna nüüd on päike paistnud, olen ka vaikselt päevitanud ning nahk pruunim, siis tõesti, paari nädalaga kadus ka tavapärane punetus. 

Ülemine vasakpoolne arm ei ole pingul, ei kisu ning ei aja sügelema. Armid on pehmemad. Kaks pisemat armi on põhimõtteliselt märkamatud, neid ei pane enam üldse tähele. Naba ülemine arm on ka mitu korda parem ja natukene vähem silmapaistev.

Muutused on minu jaoks isegi üllatavad ning ma märkan neid. Pildi peal võibolla polegi nii hästi aru saada, kuid ise jätkan Bio-Oil’i kasutamist.

Kasutan ka näo peal, kuna nahk on kohati pinnakuiv, aga Bio-Oil on teinud selle väga pehmeks ja ühtlaseks. Tõesti väga rahul selle tootega! :)

Suur aitäh, et valisite minu seda toodet katsetama!

      

KEITI: Tere, Buduaari tiim! Minu nimi on Keiti ja täna lugesin artiklit Bio-Oil testtiimist ja minu esmane reaktsioon oli “vauuu”, kas tõesti on see nüüd märk mulle? Ühesõnaga, minu kehal on koledad armid, mida ma olen üritanud muuta vähemmärgatavaks erinevate kreemidega, kuid miski pole tulemust parandanud. Ma olen 23-aastane ja mul on piinlik kanda rannas bikiine, sest kogu aeg on tunne, et kõik vaatavad mu koledaid arme. Suvi pole enam kaugel ja kui see kiidetud toode minuga imesid teeb, siis miks see varem pole mu teele sattunud? 

Kuidas mu armid tekkisid? Kõigepealt oli mul sünnimärgi eemaldus, millest jäi kole pikk arm külje peale. Kaks aastat tagasi jäin lapseootele ja võtsin kaalus 25 kg juurde (tänaseks olen paremas vormis kui enne rasedust) ja mul tekkisid venitusarmid. Seesama sünnimärgi eemaldusarm venis välja ning meenutas ämblikuvõrku ja see on ikka kohutavalt suur ja kole. Samuti tekkisid ka kõhule venitusarmid.

Ma loodan, et saan Teie tiimi valituks. Loodan Teist kuulda õige pea. Ja kui juhtub, et ma ei pääse tiimi, siis ma kindlasti kurb pole, sest te juhatasite mind selle tooteni ja kindlasti kavatsen selle endale soetada!

Tulemused olid juba kahe nädalaga silmaga näha. Olen tootega väga rahul! 

Nüüd olen jäänud uuesti lapseootele ja kasutan toodet kindlasti edasi, et vältida uute armide teket. Olen ka toodet kõigile oma tuttavatele soovitanud, sest see tõesti aitab!

 

MERIT: Sooviksin liituda Bio-Oil testtiimiga. Probleemideks on mul aknest jäänud armid näol ning hiljutisest operatsioonist arm kannal.

Kasutamine on sujunud probleemideta. On olnud üldjuhul meeles kasutada kaks korda päevas, aga mõned korrad on siiski vahelt ära jäänud. Kanna kiirema taastumise huvides olen pidanud kandma kinesioteipi, mille tõttu pole saanud kanna armi regulaarselt määrida. Kuid tulemused on siiski näha – näol paremini, kannal raskemini märgatavad. Kindlasti jätkan Bio-Oil’i kasutamist, sest minu näonahaga on see teinud imet!

KRISTIINA: Mul on kõhul kohutavalt palju venitusarme, pluss suur pimesoolearm, mis mu enesekindlust mõjutab. Ja ka jalal on kole arm, mis aastatega on läinud kahjuks inetumaks.

Ma ei tea, kui hästi siit näha on, kuid mina näen peeglist vaadates küll märke positiivsuse suunas :-) super :-) Eks tegelikult on vaja veel kasutada seda pikalt, sest mu nahk on üldse kuidagi selline, et kõik asjad hakkavad mõjuma hiljem ja vaja kasutada kauem kui mõnel teisel. Kasutan aga usinalt edasi, kuni seda veel on. Väike tilk alles veel.

JAANUS: Olen Jaanus ja 28 aastat vana. Leidsin teie huvitava toote tänu oma õetütrele ja mõtlesin, et mis siis ikka ja kirjutan teile. Tahaks toodet proovida ja näha, kas tõesti aitab! Olen võidelnud aknega viimased seitse aastat ja armid näos on suht koledad. Ise juba harjunud, kui inimesed jõllitavad, aga noh, las nad siis jõllitavad. Äkki tõesti saan naha paremaks teie toote abil! Lisan ka mõned pildid probleemsest näost. 

Õli kasutamine on olnud suht edukas, välja arvatud kaks nädalat, kui tulin Soome ja unustasin õli maha. Aga muidu on läinud hästi ja nahk on läinud palju siledamaks.

ANNE-LIIS: Sooviksin kasutada Bio-Oil’i venitusarmide vastu, kuna olen olnud nüüd kuus kuud tervisliku toitumise jälgija ja tänu sellele 8 kg kaalust kaotanud. Lisaks on mu rindadel venitusarmid peale rinnaga toitmist ning kõhul sünnitusarm. Samas on iga suvi ülahuulel pigmendilaik, nagu vuntsid, isegi SPF 50 pealekandmine ei aita selle vastu. Põlveõnnaldes ja kintsudel on venitusarmid päris korralikud.

Vist on kaks korda meelest läinud õli kasutamine, sest jõudsin koju ja kohe kustusin väsimusest. Olen kasutanud 40 päeva ja venitusarmid on natuke vähemmärgatavaks läinud küll, hea meelega kasutaksin veel kuu aega, väga väike osa õlist on veel alles. Küll aga lugesin juhendit ja seal soovitati kortsude vastu. Olen kandnud igal õhtul ka silma alla. Super! Nahk on nii pehme ja mõnus, sinna kasutan kindlasti ka edasi. 

Lisaks määrisin käel olevale põletusarmile, mille sain 16 aastat tagasi, see nahk on tublisti ilusamaks muutunud!

Pigmendilaigu kohta ülahuule kohal võin öelda, et see ei ole nii hull kui eelmistel aastatel, kuna päikesekaitsepulka kasutan juba aastaid nagunii. Päevitanud olen palju. Venitusarmid rindadel on minu arust natuke vähemmärgatavad ja säärtel samamoodi. Kindlasti ei kaota õli neid täielikult ära. Kuna toitun samal ajal tervislikult (oliiviõli, rohkelt köögivilju iga päev), siis arvan, et need koos õliga aitavad kiiremini tulemusteni jõuda.

KÜLLI: Minu mureks on rasedusarmid kõhul. Olen proovinud neid ka muul moel leevendada, usun, et halvemaks nahk ei ole läinud, ikka paremaks. Antud toodet ei ole varasemalt kasutanud, mistõttu oleks väga hea teada, milline on selle toote mõju mu nahale ja armidele.

Minu meelest on naha struktuur parem ja armid ei ole enam nii sügavad.

LIIS: Soovin osaleda Bio-Oil’i kaheksanädalases testimises. Lisan kõhuarmidest pildid. Tegemist on venitusarmidega ning ka üle kümne aasta vanuse pimesooleoperatsioonist mälestuse jätnud punaka armiga. Olen nõus testiperioodil määrima õli vaid poolele kõhule, et tulemus oleks paremini võrreldav.

Olen kandnud õli nahale kaks korda päevas. Et ikka katsetus eriti põnev oleks, olen pannud seda vaid poolele kõhule ning erilist tähelepanu on saanud pimesoolelõikuse arm. Ise vaadates pole suurt vahet teise kõhupoolega märganud. Praegu hoolsalt vaadates on armid natuke heledamad.

KAIRIT: Tere! Nägin Buduaaris, et otsite Bio-Oil’i testtiimi. Kuna peale kahte rasedust olen nagu venitusarmihunnik, siis mõtlesin, et võiksin proovida. Saadan ka pildid kõhust, puusast ja reiest, kus sügavad armid.

Olen Bio-Oil’i tublisti kaks korda päevas kasutanud ja pudeli sisu on kohe-kohe otsa lõppemas. Et tulemusi näha, peaks kasutama vähemalt kolm kuud, oli pakendil kirjas. Seega ei oska öelda, kas naha olukord on juba vähe parem või mitte. Kuigi ootan tulemusi väga ja loodan, et pikemaajalisel kasutamisel ka saavutan oodatu.

HANNA-LIISA: Sooviksin osa võtta Bio-Oil testimisest. Probleemiks on rasedusega tekkinud venitusarmid. Mõne aastaga on need veidi heledamaks läinud, aga ikkagi kõhul päris suured ja tugevad. Huvitav oleks teada saada, kas antud toode kõhu välimust parandada suudaks.

Kasutada oli seda mõnus, lõhn oli hea, niisutas hästi, aga samas ei jäänud vastikult kleepuvaks, sai kohe peale määrimist riided selga panna. Ise ma erilist vahet armidel ei märka, ehk on veidi heledamaks lihtsalt läinud. Aga kui oleksin rase, siis venitusarmide ennetamiseks kasutaksin seda küll usinalt.

Minu Bio-Oil sai ära kasutatud, päris kaheks kuuks seda ei jagunud.

Täname teid, kallid testtiimi liikmed, et olite usinad ja motiveeritud ning ka südamega meiega, et tagasisidet andsite. Saadame kõikidele oma teekonnast märku andnud liikmetele õige pea topeltkogusega veel koguni kaks toodet teele! Ja suhtleme augustikuus taas kord!

Bio-Oil® müüakse apteekides, Tallinna ja Tartu kaubamaja Ilumaailmas ja Ideaalkosmeetika kauplustes. 60 ml Bio-Oil® maksab orienteeruvalt 14 eurot.  

Bio-Oil® on toode, mille töötas välja ja lansseeris 1987. aastal Dieter Beier. Saksa keemiku eesmärgiks oli luua õli, mis niisutaks, kaitseks nahka kuivamise eest, oleks tõhus, aga samas kiiresti imenduv. Nõnda sündiski Bio-Oil®, mis on spetsiaalne armide ja venitusarmide nähtavust vähendav ning nahatooni ühtlustav nahahooldustoode. Selle unikaalne koostis sisaldab uudset ja murrangulist koostisosa PurCellin Oil™, mis on tõhus vahend ka naha vananemise ja kuivamise vastu.