Reklaam sulgub sekundi pärast

BRIGITTE SUSANNE HUNT: hakkasin end taas mürgitama, et enda valu eest põgeneda

Buduaar

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: TV3

Brigitte Susanne Hunt tunnistab, et talle aitab sellest käitumismustrist.

"Mina, Brigitte Susanne Hunt, seisan nüüd ja alati eeskujuna selle eest, et Eesti rahvas oleks vaimselt ja füüsiliselt terve ja õnnelik. Uuel aastal võtan fookusesse eemaldada oma elust mürgised mustrid ning alustasin juba praegu nikotiinist.

Meil kõigil on raskeid aegu. Minul on komme keerulisel perioodil langeda nikotiinitoodete küüsi. 3 nädalat tagasi läks jälle nii, et hakkasin igal moel end taas mürgitama (musterkäitumine), et enda valu eest põgeneda. Ma ei tee enam endale niimoodi. MULLE AITAB! 

Kui ma tahan päriselt terveneda, siis pean oma mürgised mustrid murdma. Ma pean leidma sisemise rahu välise stimulatsioonita. Ma tahtsin endale tõestada, et olen suurem kui mu sõltuvus.

Nikotiin ei rahusta mitte kellegi ärevust, vaid külvab seda juurde (Tervise Arengu Instituut, 2022). Päris ärevuse rahustamine käib teraapia, spordi jm tervislike tegevuste tegemisel.

Päris tervenemisega hakkasin pühapäeval pihta ja jätsin nikotiini taas maha. Jäta sina ka! Selleks ei ole kunagi paremat või halvemat päeva. Hoia end kursis minu nikotiinist vabanemise teekonnaga minu storys," kirjutab Hunt.