FOTOD: NEMAD ONGI uue tulikuuma tõsielusaate “Villa” kaunitarid

Buduaar

Kaisa / Foto: Rauno Liivand

Juba 3. oktoobril näeb ilmavalgust Andrei Zevakini ja Robin Valtingu reality “Villa”, kus teevad kaasa imekaunid noored naised.

Tänaseks on selgunud esimesed osalejad, kes asuvad võistlema 30 000 euro nimel. 

1. Kaisa (25) on imekaunis ja mõõdukalt tagasihoidlik Tallinna neiu, kes igapäevaselt töötab turundajana ent iga oma vaba hetke pühendab enda YouTube’i kanalile sisu luues. Sealt võib ta nii mõnelegi juba varem tuttav olla. Tema kireks on teemad, mis on seotud moe, ilu ja kõige kauniga. Kaisa sõnul läks ta “Villasse” otsima kaaslast ja sõpru kui ka võitu.

2. Katriin (23) on Tallinnast pärit eratreener, kelle jaoks on regulaarne trenn ja õige toitumine elu lahutamatud osad. Katriini naeratus on nakkav ning ei jää kindlasti märkamatuks mitte ühelegi vaatajale. Ta on väga võistlushimuline ja läks enda sõnul saatesse eeskätt võidusumma järele.

3. Liis (23) on energiast pulbitsev Lõuna-Eesti tüdruk, kes kolis hiljuti Tallinna, et panna ennast proovile suurlinna melus. Tal ei ole ole väga palju sõbrannasid ja eelistab pigem noormeeste seltskonda. Poisi südame võitmiseks piisab kaunil neiul vaid korra enda helesiniste silmade pilgutamisest. 

4. Diana (21) on Armeenia juurtega kaunitar, kelle temperamenti on tunda ka läbi teleekraani. Tema jaoks on võidusumma kõrval olulisemad suhted, mida Villast leida võib. Ta peab enda nõrgaks küljeks seda, et armub vahel liiga kiiresti.

5. Annabel (22) on Tallinnas elav noor neiu, kelle lemmik teema on kõik seksuaalsusega seonduv. Ta jagab sel teemal ka teistele naistele näpunäiteid. Annabel ei häbene midagi ega kedagi ja läheb Villasse eelkõige selleks, et kogeda enda elu suurimat seiklust ja pidada Vahemere ääres maha üks meeldejääv kolmenädalane pidu.

“Villa” on Eesti kuumim uus reality, kus grupp noori ja vallalisi kolib kuuks ajaks Vahemereäärsesse luksusvillasse, et võistelda 30 tuhande euro nimel, veeta oma elu parim suvi ja miks mitte – leida oma eluarmastus. “Villat” näeb juba peagi aadressil villatv.ee.

 

Annabel
Diana
Liis
Katriin
Kaisa / Foto: Rauno Liivand