GraceFit PROGRAMM: Tunne ennast oma kehas paremini 30 minutiga päevas

Shalini Mody

Buduaar

GraceFit online programm on mõeldud sulle, äge naine, kes sa soovid liikuda järjepidevalt, aga spordiklubisse alati ei jõua. See on mõeldud naistele, kes sooviksid äratada oma naiselikkuse läbi elegantse ent tervisliku treeningu. Liitu GraceFit online programmiga ja saavuta naiselikum vorm ning tunne ennast oma kehas paremini kõigest 30 minutiga päevas. Kasuta koodi BUDUAAR ja esimene kuu on Sulle -50% – vaid 9.50€.

Shalini Mody on naine, kellest lausa kiirgab sisemist rahulolu ja õnne. Põhjuseks on eelkõige see, et ta teeb just seda, mida armastab. Shalini, kelle juured ulatuvad Eestisse ja Indiasse, ütleb, et on hingelt võimleja ja tantsija, kes suurimaks edasiviivaks jõuks peab loomingulist energiat. Ta alustas 4-aastaselt iluvõimlemisega ning on tänaseks välja jõudnud GraceFitini, olles selle asutaja ja juhendaja. GraceFit ei ole lihtsalt treening. See on kontseptsioon, mis ühendab endas privaat-, rühma- ja online treeningud ning energiat andvad koostegemised.

Ükskõik, kus sa ei ela, Shaliniga saad treenida igal pool ja endale sobival ajal. Sa saad ligipääsu kokku 25+ trennivideole ja kõikidele uutele programmidele, kust leiad lisaks ka häid nõuandeid, kuidas kaotada mõned lisakilod ja parandada oma unekvaliteeti. Saavuta 2020 oma ilusaim vorm!

Kasuta koodi BUDUAAR ja esimene kuu on Sulle -50% (9.50 €).

PS! Liitumise saad lõpetada igal ajal.

Tutvu programmiga lähemalt SIIN.

Foto: Shalini Mody