Heategevuslik kogu pere treeningpäev – OLE KOHAL!

Heategevuslik kogu pere treeningpäev – OLE KOHAL!

Juba 29. novembril kell 12-15 leiab Viimsi Tennisekeskuses aset heategevuslik kogu pere treeningpäev. Tule ja treeni ning aita aidata vähihaigeid, kes ei ole mahtunud riikliku ravipoliitika päästepaadile! Üritusel esinevad Getter Jaani ja Uku Suviste.

Juba 29. novembril kell 12-15 leiab Viimsi Tennisekeskuses aset heategevuslik kogu pere treeningpäev. Tule ja treeni ning aita aidata vähihaigeid, kes ei ole mahtunud riikliku ravipoliitika päästepaadile! Üritusel esinevad Getter Jaani ja Uku Suviste.

Korraldustiimi liikme Katriina Maidla sõnul on ürituse korraldamise eesmärk on toetada vähiravifondi „Kingitud elu“. Fond on loodud aitamaks vähihaigeid, keda ei toeta haigekassa ehk kes peavad oma elupäästvad ravimid ise välja ostma. “Kurb tõsiasi on aga see, et moodsad ja personaalsed täisväärtuslikke elupäevi pikendavad vähiravimid on väga kallid – ühe kuu doos maksab enamasti tuhandeid eurosid. “Kingitud elu” fond aitabki patsientidel niisuguseid ravimeid osta. Üheksa tegevuskuuga on fond toetanud üheksat inimest vanuses 20-76,” sõnab Katariina.

Tennisekeskuse fuajees on vabatahtlikud annetuskastidega. Annetuse saab teha ka pangakaardiga. Avatud on annetustelefonid. Fondi esindaja, Toivo Tänavsuu, tänab kõiki, kes on oma panuse juba “Kingitud elu” fondi vähihaigete heaks andnud ja ka neid, kel plaanis seda teha. Väike annetus terve inimese jaoks võib olla elu suurim kingitus vähiga võitlevale abivajajale ja tema perekonnale.

Heategevuslikule kogu pere treeningpäevale on oodatud kõik tervisespordihuvilised kas või kogu oma perega. Tegevus toimub kolmel erineval väljakul. Ühel neist on põnevad rühmatreeningud, teisele on oodatud kõik jalgpallisõbrad, nii poisid kui tüdrukud, et sisustada aega Eesti Jalgpalli Liidu treenerite käe all. Külaline on Martin Reim. Kolmandal toimuvad tennisekoolitused lastele ja täiskasvanutele Fredi Vöörmani Tenniseakadeemia treenerite juhendamisel.

Peamine põhjus, miks sellele üritusele peaks minema, on võimalus kinkida elu inimesele, kes peab rasket võitlust vähiga. Lisaks ootavad külalisi ees suurepärased rühmatreeningud igale maitsele. Kolme tunni sisse mahub väga erineva sisuga treeninguid. Alustada saab lihtsa tantsulise liikumisega, kuid sellest järgmine trenn, bodyattack, nõuab juba suurt füüsilist pingutust. Unustatud ei ole ka body and mind tunde armastavaidinimesi – bodybalance treeningusse ootavad teid Myfitnessi treenerid, Eva ja Gina. Treeningpäev lõpeb paljude lemmiktrenni zumbaga, kus on ainulaadne võimalus tantsida lives esinevate Getter Jaani ja Uku Suvistega koos!

Mine ja tunne end hästi, nii vaimselt kui füüsiliselt. Alusta advendiaega heateoga endale ja abivajajatele!

 

———————————————————————————————————

AJAKAVA:

Rühmatreeningute ala

12.00 – 12.25 Easy Warm Up Dance (Inger Gornischeff ja Ave Tõitoja)

12.30 – 13.10 Les Mills BodyAttack® (Matti Berg, Merje Kask, Kadi Kuslap)

13.15 – 13.55 Les Mills BodyBalance® (Eva Ottas, Gina Laagus )

14.00 – 15.00  Zumba®  (Mariann Kilg, Katriina Maidla, Liila Lõuk, Elke Roosileht)

Zumbale annavad särtsu Getter Jaani ja Uku Suviste!

 

Jalgpalli ala

Eesti Jalgpalli Liit ootab igas vanuses poisse ja tüdrukuid, et koos jalgpalli mängida! Parimatele auhinnad! Külla tuleb Martin Reim!

HEATEGEVUSLIKULE OKSJONILE LÄHEB EESTI JALGPALLIKOONDISE SÄRK  JA JALGPALL KOONDISLASTE AUTOGRAMMIDEGA

 

Tennise ala

Fredi Vöörmani Tenniseakadeemia ootab lapsi ja täiskasvanuid tenniseõppe koolitusele!

12:00 täiskasvanud

12:45 lapsed vanuses 6-10

13:30 täiskasvanud

14:15 lapsed vanuses 10-18

 

Üritusele sissepääsuks oodatakse annetusi vähiravifondi „Kingitud Elu“ annetuskasti!