ILU JA TERVISE HARMOONIA – ÖKO-SPA Harmoonikum

ILU JA TERVISE HARMOONIA – ÖKO-SPA Harmoonikum

Inimene on loodud olema õnnelik – loov ja hooliv, rahul teiste ja iseendaga. Keskkond aga surub meile peale klišeesid, mis ei pruugi meie tegelike unistustega sobida. Anname alla ja lõpuks unustame, missugune meie Mina tegelikult on. Õnn ei ole jõudmine seitsme maa ja mere taha, see on pidu meis eneses – oskus iga päev rõõmustada ja tunda tänulikkust, tunda end iseendana. Kui tead, milline sa tegelikult olla tahaksid, on sinna kergem jõuda.

Inimene on loodud olema õnnelik – loov ja hooliv, rahul teiste ja iseendaga. Keskkond aga surub meile peale klišeesid, mis ei pruugi meie tegelike unistustega sobida. Anname alla ja lõpuks unustame, missugune meie Mina tegelikult on. Õnn ei ole jõudmine seitsme maa ja mere taha, see on pidu meis eneses – oskus iga päev rõõmustada ja tunda tänulikkust, tunda end iseendana. Kui tead, milline sa tegelikult olla tahaksid, on selleni kergem jõuda.

Harmoonikumi bioenergeetilised kehahoolitsused viivad teid meditatiivsesse mõtisklusse, mis vabastab keha stressist ja taastab närvisüsteemi. Harmoonikumis saavad kosutust nii keha kui hing. Oleme jõudnud hüperreaalsest pinnapealsusest tagasi juurte juurde – sinna, kus keha ja vaim taas ühtse terviku moodustavad. Aastatepikkune vanade praktikate ja moodsa teaduse kõrvutamine on meid viinud üllatava tõdemuseni – traditsioonide tarkused on teaduspõhiselt tõestatavad! Tuleb vaid osata jõuda sisuni ja mitte keskenduda ajas moondunud välisilmele.

Keha, mis on loodud meid elus edasi kandma ja meile emotsioone pakkuma, on tänulik, kui me talle targalt ja täiuslikult väärilist tähelepanu pöörame. Välise ilu allikas on hingesügavuses!

Tänapäeva terviseprobleemid on paljuski põhjustatud sundasenditest, keemilisest keskkonnakoormusest (sealt ka liigsöömine), liigsest infomürast. Harmoonikumis ei kasutata tervisele ohtlikke tavakosmeetikakemikaale, petrolaate ega silikoone. Enamik kosmeetikume valmistatakse kohapeal, nii ei peagi need olema säilitusainetega mürgitatud. Puhta ilu teenistuses on mahedad ürdid, õlid, aroomid ja teised looduse annid. Harmoonikumi mikstuuridele ja eliksiiridele lisaks pakume hoolitsusi ka Euroopa tippu kuuluvate brändidega Annemarie Börlind ja Cinq Mondes.

Harmoonikumi ilurituaalid on tervist edendava sisuga. Regulaarne kehahoolitsuste võtmine aitab tervemana elada. Vanni ja sauna toimel normaliseerub vererõhk ja südametegevus, taandub stress – luuakse tingimused tervenemiseks ja keha uuenemiseks. Vesi neelab endasse negatiivse energia, hõljuv vannikümblus viib aju korrastavale unelainepikkusele, seda toetavad vette lisatud taimemikstuurid. Meie erinevad teraapiad korrigeerivad energiakanaleid ning lõõgastavad lihaspingeid – Vana-Eesti massaaž, aroomimassaaž, saunarituaalid, vihtlemine, kupud, ka verikupud. Erilise väega on meie meeteraapiad – puhast Eesti mett pannakse meil nii otse keha peale kui vannivette. Eriliselt noorendava toimega on Harmoonikumi meemassaaž näole, mis on eriti nõutud enne glamuursemaid üritusi. Meie näohoolitsuste tehnikad mõjutavad nahka ja lihastoonust, dermapunktuur annab näole sära, kuna korrastab kogu organismi. Harmoonikumis töötavad koolituskava alusel väljaõppe saanud ökokosmeetikud – kõik keha-, näo-, käte- ja jalahoolitsused on luksuslikud teraapilised spaahoolitsused.

Harmoonikumi hoolitsused viivad eneseleidmiseni, pakuvad rahulolu ja rõõmu – sealt tuleb ka tervis ja vägi. Asume Viimsi mõisa Karjakastellis, Pargi tee 8, Viimsi. Harmoonikumi Tallinna esinduse leiate pärimusmeditsiinikeskusest Maavägised alates oktoobrikuust.

www.harmoonikum.ee