Karmid FOTOD: naine võttis 50 kg kaalust alla, et selfie peal seksikam olla!

Karmid FOTOD: naine võttis 50 kg kaalust alla, et selfie peal seksikam olla!

Ülekaalulisus on probleem, millega võitlevad paljud ning erandiks pole ka Islandilt pärit 35aastane väikelapse ema Eva Rut Gunnlaugsdottir, kes leidis abi väga kummalisest meetodist. Nimelt õnnestus Eval ühe aastaga võtta 50 kilogrammi kaalust alla tänu selfie’de tegemisele! Algselt kaalus Eva ligi 120kg ning see ei häirinud teda seni, kuni ta oli endast esimesed selfie’d teinud ja need oma Facebooki kontole postitanud – pilte vaadates sai ta aru, et need on inetud.

Ülekaalulisus on probleem, millega võitlevad paljud ning erandiks pole ka Islandilt pärit 35aastane väikelapse ema Eva Rut Gunnlaugsdottir, kes leidis abi väga kummalisest meetodist. Nimelt õnnestus Eval ühe aastaga võtta 50 kilogrammi kaalust alla tänu selfie‘de tegemisele!

Algselt kaalus Eva ligi 120 kg ning see ei häirinud teda seni, kuni ta oli endast esimesed selfie‘d teinud ja need oma Facebooki kontole postitanud – pilte vaadates sai ta aru, et need on inetud.

Siin on Eva aasta aega tagasi, kaaludes 120 kg:

 

Eva rääkis hiljutises intervjuus välismeediale, kuidas tal õnnestus liigsetest kilodest lahti saada. Ta jättis oma menüüst päevapealt välja kõik süsivesiku- ning suhkrurikkad toidud ning et inspiratsioon ei kaoks, tegi endast iga päev uusi pilte, et neid eelmistega võrrelda. Kohe kui Eval tekkis isu šokolaadi süüa, vaatas ta oma selfie‘sid, mis andsid motivatsiooni, et dieeti edasi pidada.

Nüüd, aasta aega hiljem, kaalub Eva ligi 70 kg ning on oma välimusega rahul. Õigel rajal aitab püsida uute selfie‘de tegemine ning vanade selfie‘de vaatamine.

Praegu näeb Eva välja selline:

Allikas: redbookmag.com