Kogu tõde açai marjast?

Kuidas açai mari mõjub ning kaalu alandada aitab? Mida peab teadma açai kasutaja ja ostja? Kui tahad elada kvaliteetset elu, olla haigustevaba, energilisem ja nooruslikum ning saada osa kõigest, mida açai mari sulle tegelikult pakkuda suudab, siis pead teadma selle marja kohta kogu tõde.

 

Kuidas açai mari mõjub ning kaalu alandada aitab? Mida peab teadma açai kasutaja ja ostja? Kui tahad elada kvaliteetset elu, olla haigustevaba, energilisem ja nooruslikum ning saada osa kõigest, mida açai mari sulle tegelikult pakkuda suudab, siis pead teadma selle marja kohta kogu tõde.

Kuigi açai marjast valmistatud tooted on Eestis olnud müügil juba ligi paar aastat, teame marjast endast ja selle kuulsatest omadustest siiski vähe tegelikku tõde. Nagu kõikide kuulsate ja tunnustatud asjade nagu ka açai marja puhul ilmusid turule suure kisaga piraat- ja rämpstooted ning plagiaadid, mis kannavad küll Açai nime, kuid marja ennast eriti ei sisalda. Nendega käib kaasas ka valeinfo, terviserikked ja pettumused.

Açai mari on selle sajandi kuulsaim ja kasulikum mari

Marja fenomen seisneb selles, et kuivatatud kujul on selles sisalduvate antioksüdantide arv Orac tulemusel 102700, mis on hetkel maailmas suurim. (Vaata Orac arvu kohta infot siit).

Mari sisaldadab haruldaselt laias valikus erinevaid toitaineid, mineraalaineid ja ka harvaleiduvaid kasulikke vitamiinirühmasid, mida meie organism väga vajab, kuid tänapäeva toidust harva kätte saab. Marjas ei ole mitte ainult palju kasulikke toitaineid, vaid VÄGA PALJU ERINEVAID kasulikke aineid, mis on omavahel tasakaalustatud sellise hoolega, nagu suudab vaid loodus. Açai ei vaja enda kõrvale ühtegi teist lisaainet (vaata, mida puhas açai marja mahl sisaldab, siit).

Lisaaineid lisatakse açai marjadest tootele vaid siis, kui açai marja enda kogus on liiga väike, et üldse toimida. Et piraattoote ostja saaks mingitki mõju tunda, lisatakse sinna üldjuhul suuremas koguses kofeiini, rohelise tee ekstrakti, keemilisi stimulaatoreid ja veel palju teisi odavaid erguteid, mida Ameerika seaduste järgi paraku ei pea tootele kirjutama.

Kuidas açai meile mõjub? Kuidas seda kasutama peab?

Açai ei ole sihtotstarbepärane ravim, et võtad tableti ja probleem kaob. Açai on ülivõimas organismi üldkorrastaja, mille abil saavad alguse kõikide probleemide lahendamised. Kõik inimesed on väga erinevad. Kindlasti ei saa võrrelda tippsportlast kodus arvuti taga istuva perenaisega. See, milliseid muutusi açai marja tarbimine meie organismis esile kutsub, on väga erinev. Kuid on ka omadusi, mida kõik inimesed tunnevad eranditult ja kohe, kui puhast açai marjadest valmistatud mahla joovad. Kaduma hakkab väsimus, kurnatus ja stress. Uni muutub sügavamaks ja rahulikumaks. Inimene on paremini väljapuhanud ning intiimelu muutub naudiatavamaks. Organismist hakkavad „ära jooksma“ sinna kogunenud jääk- ja mürkained. Kaovad vistrikud ja põletikulised kolded, juuksed ja küüned muutuvad tugevamaks ning näonahk läheb paremaks. Puhanuna ja parema enesetundega muutub elukvaliteet, sa jõuad rohkem, oled energilisem ja teotahtelisem. Samade tulemuste koosmõjul hakkavad väljuma organismist üleliigsed rasvad, sest juba tervenenud organism hakkab ise reguleerima ainevahetust. Kõike seda saad kogeda juhul, kui organism toob esile sinu isklikud jõuvarud, mitte aga ei upita üles neid kunstlikul teel kunstlike ainetega. Açai äratab üles ja paneb tööle sinu sisemise mootori, mis on kurnatud organismi all unustusse vajunud.

Õigem on öelda, et açais sisalduv ainete rohkus on see, mis tarbimisel iga inimese organismis individuaalselt toimetama hakkab (vaata, kuidas açai meid aitab, siit). Oluline on mõista, miks ja kuidas antioksüdandid toimivad (loe lühiinfot antioksüdantidekohta siit ja vitamiinide kohta siit).

Ülemaaimselt on açai tunnustatud kui kaalulengetaja

Açais sisalduvate kasulike toitainete tagajärjel tekib palju erinevaid positiivseid muutusi sinu organismis, mis koosmõjus alandavad kehakaalu. Stressivaba olemine ja väljapuhanud organism on põhialuseks kaalu langetamisel. Açai kaalualandavaid omandusi saab seletada ainevahetuse kiirenemisega, mille marja tarbimine efektiivselt esile kutsub. Seda põhjustab açai-marjas sisalduv harvaesinevate antioksüdantide hulk, mis kiirendab rasva lõhustumist, annab juurde energiat, võitleb väsimusega ning väljutab organismist jääkained. Koosmõjus kiirendavad need efektid kaalu alanemist, omamata samas kõrvalmõjusid, mida saab tihti omistada sünteetilistele kemikaalidele. Tänapäeva inimesed on muutunud väga mugavaks ja usuvad seda, mis neile meeldivam on. Üleliigsed rasvad ei hüppa ise sinu küljest lahti ja ei aurustu naha kaudu iseenesest!!! Müüt, et mitte midagi tegema ei pea ja kilod kaovad, on ilus vale. Açai marja tarbimine eeldab koheselt ka vee joomist, sest mürkained ja üleliigsed rasvad sinu kehast tahavad lahtiloputamist saada ja seejärel kehast väljuda.

Üleliigne rasv ja jääkained ei haihtu iseenesest, nad vajavad vett, et organismist väljuda.

Liikumine on oluline. Sa ei pea ilmtingimata sporti tegema, vaid piisab täiesti ka sellest, kui lähed korra päevas pooleks tunniks jalutama. See maandab lisaks ka stressi ja annab parema enesetunde. Heaks tunnuseks on, kui açai mahla joomise esimestel pävedel tekib kerge kõhulahtisus, mis väljutab suuremas koguses seismajäänud jääkaineid. See näitab, et antioksüdandid on tööle hakanud. Mida pikemalt kestab kõhulahtisus, seda rohkem on vaja juua vett (Kuidas Acai marja tarbida, loe siit ).

Kui on ette näha suuremat söömist, siis võta üks punnsuutäis mahla enne söömapidu ja ka vahepeal natuke. See aitab kergemini seedida. Ärge unustage vett juua. Kui pidupäeva hommikul on pohmell ja enesetunne halb, siis aitab mitme punnsuutäie mahla alla loputamine liitri veega üsna ruttu pildi selgeks saada.

Oluline on Açai toodete ostmise puhul teada tema kohta tõde.

Açai on piske ja kiirestiriknev marjake džunglis. Pikkade palmide otsa ronimine, käsitsi viljaliha mahakoorimine ja spetsiaalse tehnikaga Brasiiliast väljatoomine on suhteliselt vaevanõudev ja kulukas töö. Brasiilias ei ole moodsat tehnikat. Seal teevad tööd inimesed käsitsi. Seega on açai puhas tooraine (viljaliha püree) väga kallis (Loe, kuidas valmib Pure Açai mahl, siit). Ostmisel arvesta, et puhast ja odavat açai toodet ei ole olemas. Soovitatav on osta açai tooteid, mis on valmistatud Euroopas (toote koostist on võimalikk lugeda pakendilt ja see vastab tõele). Kui ostad puhast toodet mitte poest, vaid esindajalt, siis on kindlasti müüjal olemas toote kohta ka laboratooriumianalüüs koos kinnitustega. See maksab küll palju, kuid näitab toote ehedust. Piraattooted analüüse ei saa ega jaksa ka osta (Vaata Pure Açai toote analüüsi siit).

 

Kuidas hääldada: açai nimes peituv ç täht koos pisikese konksuga on hääldatav kui kaks susisevat S-tähte (assai).

Kontakt telefonil 55641231.

 

Palmimari Oü on Açai marja ametlik esidaja Euroopas ja ka Eestis.

www.facebook.com/AcaiEesti

Üldinfot Açai kohta www.acai.ee .

 

 

[gallery ids="1835171"]