KÕIGE RÕVEDAM aluspükste harjumus, milles paljud naised süüdi on

Aluspesu ei ole sugugi pelgalt kehakate - tegu on nahale kõige lähedasema ning ühtlasi ka intiimsema riideesemega, mis tähendab, et selle kvaliteet võib mõjutada ka naise intiimpiirkonna tervislikku seisundit. Aluspesu puhul tuleks alati eelistada puuvillast materjali, mis laseb nahal hingata.

Aluspesu ei ole sugugi pelgalt kehakate – tegu on nahale kõige lähedasema ning ühtlasi ka intiimsema riideesemega, mis tähendab, et selle kvaliteet võib mõjutada ka naise intiimpiirkonna tervislikku seisundit. Aluspesu puhul tuleks alati eelistada puuvillast materjali, mis laseb nahal hingata.

Kui aga rääkida aluspesuga seonduvast hügieenist, siis paraku teevad naised siinkohal tihtipeale vigu, mis neile endile pikas perspektiivis mitmeid ebameeldivaid probleeme võivad põhjustada.

Üheks kõige levinumaks aluspükste harjumuseks, milles paljud naised nii-öelda süüdi on, peetaks ühe ja sama aluspüksipaari kahel või isegi kolmel järjestikusel päeval kandmist.

Aluspesu tuleb vahetada iga päev, sest sinna kogunevad bakterid väga kiiresti. Just intiimpiirkonnas on palju baktereid, sest tegu on niiskema kehapiirkonnaga. Bakterite vohamise takistamise eesmärgil tuleks aluspükse vahetada regulaarselt.

Allikas: Your Tango