KOLM SOOVITUST, KUIDAS oma nägu tegelikult pesta tuleks

Cosmopolitan ajakiri

123rf.com

Kui nahahooldusest on midagi meelde jäänud, siis ilmselt see, et ükskõik kui väsinud sa ka ei oleks, siis meigiga ei tohi mitte kunagi magama minna. Kuid peale meigi mahavõtmist on veel üks oluline etapp näohoolduse juures - näo pesemine.

Kui nahahooldusest on midagi meelde jäänud, siis ilmselt see, et ükskõik kui väsinud sa ka ei oleks, siis meigiga ei tohi mitte kunagi magama minna. Kuid peale meigi mahavõtmist on veel üks oluline etapp näohoolduse juures – näo pesemine.

Siin on kolm lihtsat soovitust, kuidas nägu tegelikult pesema peaks.

Mitte liiga külm ega kuum

Mõned eksperdid hoiatavad, et duši all ei tohiks nägu pesta, sest sealt voolav vesi on õrna näonaha jaoks liiga kuum. Liiga kuum vesi kuivatab ka ihu, seega mõõdukus ennekõike. Pesu lõpus võib nägu külma veega loputada – see rahustab ja värskendab nahka.

Parem kaks kui üks

Kiire näopesu ei ole piisav, kui soovid nahka täiesti puhtaks saada. Kõigepealt pese nägu õrnatoimelise tootega, mis eemaldab meigi ja mustuse ning seejärel sinu nahatüübile sobiva efektiivsema tootega.

Liig on liig

Kõiki maailma maske ja kreeme ei tohiks kasutada samal päeval, sest liialt innukas näohooldus vaid kurnab nahka. Tavaliselt teeb enamik naisi just selle vea ning lõpptulemuseks on väsinud ja kuiv nahk.