Kui vaikne on sinu sees?

Kui vaikne on sinu sees?

Kas tunned, et maailm muutunud sinu jaoks liiga kiireks ja lärmakaks ning sul on raskusi keskendumisega? Kui jah, siis nüüd on õige aeg võtta aeg maha ning vaadata iseenda sisse!  Novembris ja detsembris jätkuvad sisemist vaikust loovad kontsertõhtud “ZenMind – Sisemine vaikus”. Need on maailmakuulsa trummari Brian Melvini sooloesitlused kombineerituna erinevate meditatiivsete praktikatega, mille eesmärgiks on peatada meie kiirustav igapäevaelu ja vaadata hetkeks enda sisse.      

Kas tunned, et maailm muutunud sinu jaoks liiga kiireks ja lärmakaks ning sul on raskusi keskendumisega? Kui jah, siis nüüd on õige aeg võtta aeg maha ning vaadata iseenda sisse! 

Novembris ja detsembris jätkuvad sisemist vaikust loovad kontsertõhtud “ZenMind – Sisemine vaikus”. Need on maailmakuulsa trummari Brian Melvini sooloesitlused kombineerituna erinevate meditatiivsete praktikatega, mille eesmärgiks on peatada meie kiirustav igapäevaelu ja vaadata hetkeks enda sisse.

Brian Melvini on San Franciscost Eestisse elama asunud trummar ning tai chi  ja zen-elufilosoofia entusiast. Brian alustas trummarina juba 1964. aastal ning on viimased 30 aastat seda teinud professionaalse muusikuna. Sündinud San Francisco hiinalinnas puutus Brian esmakordselt idamaiste võitluskunstide ja tai chi-ga kokku juba noore poisina. Treeninguid ning praktiseerimist jätkab Brian igapäevaselt tänaseni. 
Kuula tema muusikat SIIT 


“ZenMind – Sisemine vaikus” seminarid toimuvad:

Pärnus
Pärnu Keskraamatukogu Suur Saal (Akadeemia 8, Pärnu)
25.11.2009a kell 19.00-20.30

Tartus
Tartu Saksa Instituut (Kastani 1, Tartu)
27.11.2009 kell 19.00-20.30

Tallinnas
Tallinna Puuetega Inimeste Koda (Endla 59, Tallinn)
09.12.2009 kell 19.00-20.30

Osavõtutasu on 175.- ning kohtade arv piiratud

Info ja registreeri: kaido@sisekosmos.ee või helista numbril 509 4020

Vaata lisaks www.suurimsaladus.ee