KUIDAS KÜÜNESEENEST õunaäädika abil lahti saada?

Erinevatele tervisehädadele otsitakse ikka ja jälle ravimeid apteegist, mis pole muidugi halb, kuid tegelikult võiks vahel proovida ka koduseid meetodeid. Naturaalne õunaäädikas on tuntud kui populaarne kaalu alandav toode, ent tegelikult on tal veel terve rida teisigi kasulikke omadusi ning üheks neist on näiteks tüütust küüneseenest vabanemine.

Erinevatele tervisehädadele otsitakse ikka ja jälle ravimeid apteegist, mis pole muidugi halb, kuid tegelikult võiks vahel proovida ka koduseid meetodeid. Naturaalne õunaäädikas on tuntud kui populaarne kaalu alandav toode, ent tegelikult on sellel veel terve rida teisigi kasulikke omadusi ning üheks neist on näiteks tüütust küüneseenest vabanemine.

Naturaalne õunaäädikas on õunasiidrist valmistatud äädikas, mida inglise keeles tuntakse kui apple cider vinegar ehk ACV. 

Tegu on tõhusa antibakteriaalse loodusliku tootega, mis sisaldab märkimisväärses koguses tähtsaid mineraale ning mikroelemente nagu näiteks kaalium, kaltsium, magneesium, fosfor, kloor, naatrium, väävel, vask ja raud.

Küüneseenest lahtisaamine on vägagi tüütu, ent kui selle probleemiga aktiivselt ja sihikindlalt tegeleda, kaob ka probleemi allikas peagi.

Õunaäädikaga ravi küüneseent järgmiselt: tee kuuma veega jalavanni, kuhu lisa 1 klaas õunaäädikat. Jalavanni peaksid tegema igal õhtul, kuni seen on kadunud. Jalavanni kestus võiks olla 15-20 minutit.

Oluline on kasutada 100% naturaalset õunäädikat.

Allikas: yellowtoenailscured