KUIDAS PENDLIGA õigeid vastuseid leida?

5 kommentaari
KUIDAS PENDLIGA õigeid vastuseid leida?

Kui pendliga ennustamine on sulle uus, siis vajad eelkõige iseenda häälestamist sellele lainele, sest pendli enda väljanägemine ei ole sugugi kõige tähtsam. Võid kasutda spetsiaalset pendlit, kuid võid pendlina kasutada oma lemmikkaelakeed või sõrmust, mutrit või mõnda poolvääriskivi, mille riputad loodusliku paela, keti, nööri vms külge. Võimalusi on palju ja tasub olla loov ning kasutada eelkõige oma tunnetust, milline on see pendel, mis sulle meeldiks. Seejärel tuleks veenduda, et pendel normaalselt liikuda saab.

Enne pendliga ennustama asumist…
on tähtis see puhastada. Kui võimalik, on hea lihtne puhastada voolava külma vee all. Samal ajal kujutle, kuidas negatiivne kaob valguse mõjul ja kivi muutub säravvalgeks. Samamoodi võib aidata päikesevalgus, võid ka hoida pendlit voolava vee kõrval, samas kujutledes, et vesi voolab sellest läbi ja puhastab kõigest halvast.

Hoia mõnda aega pendlit enda käes. Soovitavalt käes, millega põhiliselt kirjutad; kahe peo vahel. Tunne, kuidas pendlisse imbub sinu energiat ning sellest haihtub võõras energia. Võid vabalt näiteks näha helerohelist valgust oma kätest pendlisse imbumas. Kindlasti loo enda ümber ka kaitse. 

Kaitse pendliga ennustamise ajal
Ühtlasi mõtle nii endale kui ka pendlile ümber kaitsemullid, võib-olla soovid ka pendliga ennustamise ajal põletada küünalt ja/või saada abi viiruki võlujõust.

Kuidas pendlit hoida ehk pendli küsimustele vastamine peopesa kohal
Säti lauale käsi, millega sa ei kirjuta. Keera selle käe peopesa suunaga ülespoole. Võta teise käega (paremakäelistel parem, vasakukäelistel vasak käsi) enda kätte pendel. Toeta teise käe küünarnukk lauale. Hoia pendlit peopesa kohal, jättes käe ja pendli vahele piisavalt suure vahe. (Pendliga ennustamise harjutamist on hea alustada selliselt. Sel juhul käed ei väsi nii kiiresti ning kätt, millega pendlit hoiad, on kergem liikumatuna hoida.) Muidugi võid ka üht või mõlemat kätt lihtsalt õhus hoida; üht kätt süles, teist selle käe kohal vms. Kõik sõltub sellest, kuidas sinu jaoks mugavam on.

Pendliga suhtlemine
Küsi pendlilt, mismoodi ta vastab su küsimusele jaatavalt, eitavalt, võibolla/ei saa öelda. (Selles liinis küsimusi võid alati juurde luua – see muudab vastuste saamise sinu jaoks lihtsamaks.) Esmalt on ehk hea need vastused üles märkida, mis mida tähendab.
Pendlit on paraku kerge mõjutada – võid mõttes paluda, et ta teeks näiteks õigetpidi ja tagurpidi ringe, suuri ja väikeseid, liiguks edasi-tagasi, diagonaalis…

Seepärast soovides saada tõeseid vastuseid, on oluline mitte mõelda sellele, mida sa soovid, et ta ütleks, vaid paluda tõde, keskenduda küsimusele (soovi korral sulgedes silmad). Võid ka proovida enne pendliga ennustamist mediteerida ja võrrelda pendliga ennustamise käigus saadud kontrollküsimuste vastuste tulemusi. Kummal juhul olid tulemused täpsemad?

Soovides saada tõeseid vastuseid, võid leida, et on oluline sõlmida pendliga kokkulepe tõe rääkimise osas näiteks programmeeringu abil.

Esmalt on hea küsida küsimusi, millele vastuseid tead (nn kontrollküsimused). Olles saanud õiged vastused, saad asuda küsima neid, mille vastuseid ei tea. Küllaltki hea harjutus on: a) võtta kaardipakist näiteks 3-5 suvalist kaarti, pendliga kokku leppida, millise kaardi ta “ära tunneb”, kaardid segada, enda ette asetada. Seejärel küsida pendli käest järjest läbi, kas otsitav kaart on siin või siin – kaarti ümber keerates saad õigsuses veenduda; b) küsida pendli käest, kas kaart on punast (ruutu, ärtu) või musta (risti, poti) masti. Soovi korral saad harjutades nende küsimuste osas hiljem detailsemaks minna.

Mõistlik on pendlilt regulaarselt küsida, milline liikumisskeem tähistab jaatavat, eitavat, (võib-olla), ei tea/ei saa öelda vastust. Pendli vastamise mooduse muutumine on täiesti normaalne – ehk oled ka ise vahepealse aja jooksul päris palju muutunud?

Kui oled pendlilt vastuse kätte saanud, võid kas öelda mõtetes/valjusti, et ta peatuks või käega pendli peatada.

Kas täna on pendliga ennustamiseks hea päev?
Võid täheldada, et on päevi, mil pendliga ennustamine on edukam. Võid alati küsida pendlilt, kas aeg temaga ennustamiseks on soodne. (Vajadusel tõeni jõuda kontrollküsimuste abil.)

Tasub aga teada, et olles täielikult kaitstud (kasutades vaimset enesekaitset), segamatult vaikses paigas (vajadusel keskendumise abil loo vaikus ja rahu enda sees), vabastatud end liigsetest mõtetest ja olles maandatud, saab iga hetk pendliga ennustamiseks soodne olla.

Pendli programmeerimine
Hoides pendlit käte vahel võid näiteks öelda selliseid sõnu: “Kallis pendel/mäekristall, ma palun, et sa vastaksid mu küsimustele alati ausalt. Kui on parem mitte teada, kas vastus on jaatav või eitav, anna märku, et sa ei saa vastata. Palun hoia mind valguses ja armastuses ning anna mulle jumalikku juhatust.” Saagu nii!/ Nõnda sündigu!

Eelnevatest programmeeringutest vabastamine 
Soovid programmeeringut muuta/eemaldada?
Lihtne näide on teha seda näiteks voolava vee all. Samal ajal öeldes, et vabastad pendli eelnevatest programmeeringutest. Saagu nii!

Pendli abil kadunud asjade leidmine
Esmalt soovid ehk uurida pendlilt, kas ta saab ja soovib sind selles osas aidata, kas üles leidmiseks on õige aeg. Nii kurb kui see ka pole, on asju, mida tagasi ei saa. Kui näiteks oled kaotanud oma lemmikkivi, mõtle tänutundega sellele, et ta sul oli, sind aitas ja toetas. Kui nii on õige ja hea, tuleb ta sinu juurde tagasi.

Lepi pendliga kokku, et asute kadunud eset otsima.
Võid ka oma pendlile rääkida, kui väga kaotatud kivi igatsed, et kui nii on õige ja hea, aitaks pendel sul ta üles leida. Pärast südamest tulnud sõnade lausumist võid joonistada nt kodu plaani (kui tead, et kaotasid asja kodus), ja selle kohal pendlit hoida, keskendudes samal ajal kadunud esemele. Kui pendel tõmbub teatud kohta (ehk teeb ka eelnevalt liigutusi selle piirkonna osas) ja viimaks peatub, on aeg asuda uurima, kas kaotatu on seal, kuhu pendel viitas. Ole väga tähelepanelik ja vaata ka kohtadesse, kuhu tead, et kadunud eset kindlasti ei pannud. (On ka võimalik, et kaotatud asi tuleb välja sealt, kuhu kindlasti eelnevalt vaadanud oled, või üldse kohast, mille osas vaid imestada oskad: “Kuidas see küll sinna sai ?!”

Tavapärane on ka küsimine pendlilt, kas kaotatu on toas või õues. Seejärel saad edukalt kitsendada otsitavaid kohti. Saades teada, et toas, saad küsida järgmisena kasvõi: kas selles samas hoones, kus ma hetkel viibin? Seejärel uurida välja, millises toas, millises toa piirkonnas jne.

Nähtavasti tead, et tavapärane on otsida kaotatud esemeid nõiavitsa abil. Seda on võimalik ka pendli abil teha. Õues otsides vajad tuulevaikset ilma. Võid nt pendli abi paludes hoida teda õrnalt kasvõi (käe, millega kirjutad) peopesas, ja tunda tugevat tõmmet selles suunas, kust kaotatud eset otsima peaksid. Samamoodi võid ringi kõndides vaadata, kas pendel mõnes kohas reageerib teisiti (mõnes kohas on nähtavasti sootuks paigal), milliseid liigutusi teatud piirkondades teeb, mis suunas on tugev tõmme jne.

Soovitusi

* Mediteeri enne pendliga ennustamist.
* Palu, et saaksid kõrgeimat juhatust, et pendliga ennustamine on su kõrgeima heaolu nimel.
* Küsi pendlilt küsimusi, mille osas oled neutraalne. Vastasel juhul on ülimalt reaalne saada vastuseid, mida soovid kuulda.
* Suhtle pendli abil enda Kõrgema Minaga.
* Küsi pendlilt juhatust, ideid, inspiratsiooni.
* Kui tunned, et mõistus segab vähem suletud silmadega, siis sule silmad, kui pendlilt küsimust küsid.
* Pööra tähelepanu sellele, mida sa tunned samal hetkel, mil pendel sulle vastuse edastab. Tunned sa, et see on tõsi? Tunned, et nähtavasti siiski mõjutad pendlit? 

 

Allikas: para.ee