KUIDAS SILMADE LASERPROTSEDUUR muudab naiste elu paremaks?

Naiste mitme asjaga korraga tegemise ehk multitaskimise võime on sageli muljetavaldav. Tulemaks toime kohustustega, mida nõuab igapäevane töö- ja pereelu sujuv ühitamine, otsivad naised pidevalt nippe, et muuta oma elu lihtsamaks ning mugavamaks. Paljud KSA Silmakeskuses Flow 2.0 laseroperatsiooni kasuks otsustanud naised on öelnud, et said selleks julgustust oma sõpradelt, kuna kõik, kes on laserprotseduuri kasuks otsustanud, kirjeldavad seda kui elumuutvat kogemust!

Naised mõtlevad teisiti

Naiste ja meeste mõttemaailm on mitmeski mõttes erinev. Kui mehed soovivad leida probleemile head lahendust, siis naised otsivad täiuslikku varianti. Naised pühendavad rohkem aega ning energiat taustauuringule ning kaaluvad põhjalikumalt eri võimaluste plusse ja miinuseid. Suur roll on ka lähedastel ning sõpradel, kelle arvamus ning kogemused on naisele väga olulised. Samas, olles kord suure eeltöö ära teinud ning lõpuks otsusele jõudnud, tunnevad nad end seda ellu viies enesekindlana ning julgevad oma kogemuse põhjal ka kindlameelselt soovitusi jagada. 

Väga paljud KSA Silmakeskuse naiskliendid on öelnud, et laserprotseduur muutis nende elukvaliteeti tohutu suurel määral: neil on nüüd rohkem aega ning energiat endale ning oma lähedastele, kuna ei pea pidevalt muretsema prillide või läätsede olemasolu või nende eest hoolitsemise pärast. Veelgi kõnekam on aga see suurepärane tunne, mis valdab, kui nad hommikul ärgates näevad kõike ümbritsevat selgete piirjoonte ning kirgaste värvidega. 

Kui sa oled alles valikut langetamas ning vajad nõu, kas otsustada silmade laserprotseduuri kasuks, siis toome välja veel mõned hüved paljudest, kuidas Flow 2.0 laseprotseduur muudab sinu elu mugavamaks ning kvaliteetsemaks.

1. Sul on terav nägemine

Esimene ning kõige olulisem laserprotseduuri positiivne mõju on loomulikult selge nägemise taastumine – sa ei vaja enam prille ega kontaktläätsesid! See omakorda loob juba palju muid hüvesid nii tööl kui ka kodus. Sa võid oma teravale silmanägemisele loota igas olukorras. 

2. Sa oled enesekindel

Väga paljud naised on alustanud prillikandmist juba algkoolis ning jäänud sellele truuks kuni tänaseni või vahetanud prillid kontaktläätsede vastu. Kehvast silmanägemisest tingitud ebamugavustunne aga ei kao – sellega lihtsalt harjutakse. 

Enesekindluse suurendamiseks investeeritakse sageli kallitesse disainprillidesse või üritatakse olukorda leevendada/varjata kontaktläätsede kasutamisega. Viimastega kaasnevad siiski alati mõned piirangud, näiteks ei tohi neid kanda ööpäevaringselt, vähemalt tund pärast ärkamist, väsinud või kuivade silmadega jmt. Olles vaba nii prillidest kui ka kontaktläätsedest, saad nautida murevabalt ning enesekindlalt nii varahommikust sörki kui hilisõhtust saunatamist.

3. Silmameigi tegemine on lihtne ning murevaba

Meikimine võib olla nii prillide kui ka kontaktläätsede kasutajatele tõeliseks peavaluks. Ripsmetušš võib kogemata määrida äsjapuhastatud prilliklaasi või tuši osakesed pudeneda otse kontaktläätsele, toonitud jumestuskreem jätta aga prilliraamile inetud jäljed. Kõnelemata sellest, kui keeruline on luua ideaalset lainerijoont, kui sa ei näe, mida sa teed! Pärast Flow 2.0 laserprotseduuri saad kõik need mured unustada ning nautida silmameigi tegemist täpselt nii, nagu oled kogu aeg soovinud.

4. Sa usaldad ennast lapsevanemana

Väga paljude naiste jaoks on nende elu tähtsaimaks ametiks ning rolliks emaks olemine. On täiesti loomulik, et tunned ärevust hädaolukordade ees, kui pead veel mõtlema prillide otsimisele või läätsede paigaldamisele. Emana oled vastutav nii enda kui ka lapse turvalisuse eest ning sa soovid selleks sajaprotsendiliselt alati valmis olla: valida kiirelt hädaabi numbri, hüpata autorooli või lihtsalt olla kindel, et mudilane on pidevalt su silmapiiril. Just vastutus emana ning soov pakkuda oma lapsele maksimaalselt turvalist kasvukeskkonda on toonud paljud naised meie juurde laserprotseduurile.

5. Naudid oma pulmapäeva täiel rinnal

Pulmapäev on naise elus üks ilusamaid ning olulisimaid päevi. Loomulikult soovib iga naine sel päeval kõikide külaliste ees enesekindlana särada. Sageli juhtub aga nii, et just pulmapäeval tuntakse ebamugavust, mille võivad tekitada prillid või kontaktläätsed: alates mööndustest meigi või pulmafotode tegemisel ning lõpetades õnnepisaratest tingitud uduste prilliklaaside või paigast nihkunud läätsedega. Väga paljud tulevased pruudid otsustavad enne pulmi tulla Flow 2.0 laserpotseduurile, et nautida oma elu tähtsaimat päeva muretult ning prillivabalt. 

6. Reisimine on mõnus ning mugav

Tänapäeval on rohkem kui 50% ärijuhtidest üle kogu maailma aktiivsed naised. Töö- ning puhkusereisidest on saanud meie igapäevaelu lahutamatu osa. Järjekordse reisi planeerimine, ettevalmistamine ja tarvilike asjade pakkimine võib aga osutuda tõeliseks peavaluks, kuna lisaks tervele müriaadile muudele asjadele peab alati mõtlema ka sellele, kas prillid (ehk isegi tagavaraprillid) või kontaktläätsed koos läätsevedelikuga on ikka korralikult kotti pakitud. Nautides prillivaba elu, võid jätta kõik need mõtted seljataha!

7. Tunned trenni tegemisest tõelist mõnu

Aktiivse elustiili ning tervisespordi tegemise olulisust rõhutatakse igal hetkel. Isegi kui sisemine motivatsioon selleks on olemas, võib reaalse sammu astumine jääda prillide või läätsede kandmisest tingitud ebamugavuse tõttu aga tegemata. Kui mõnele on värskendavas kevadvihmas sörkimine maailma mõnusaim tegevus, siis prillikandjale on pidev klaaside puhastamine vägagi tüütu. Erinevates pallimängudes hoitakse end alateadlikult pisut tagasi, kuna ei soovita järjekordsest prillipaarist ilma jääda. Varahommikuti on silmad sageli väsinud ning kuivad või hoopis vesised, mis teeb ka läätsede kandmise valulikuks. Laserprotseduur lubab sul aga trennist saadud endorfiine täiel rinnal nautida!

Kui ka Sina soovid vabaneda tüütutest olukordadest, mille tingivad kontaktläätsede ning prillide kandmine, siis KSA Silmakeskusel on Sulle eripakkumine. Astu esimene samm mugavama ning lihtsama elu suunas siin