Reklaam sulgub sekundi pärast

LAURI PEDAJA kihlatu paljastas karmi tõe, mida ta pikka aega varjanud oli

Buduaar

Gethel Burlaka-Pedaja
Gethel Burlaka-Pedaja

Lauri Pedaja kihlatu Gethel Burlaka on ühtlasi ka emaks pisitütrele Ariale.

Mõni aeg tagasi avaldas tegus naine ilustamata pihtimuse teemal, mis tema enda jaoks vägagi oluline ning ühtlasi ka valulik on.

"Mina ütlen täiesti ausalt, et mul on geelküüned ja selle taga on ebakindlus. Ma küll ei ole korrapärane geelküünte kandja, kuid need ajad, mil mul neid pole, olen ma enesega veidike tülis ja rahulolematu. Miks? Ma ei ole seda siin varem valjult välja öelnud ja pigem isegi vastupidi, püüdnud varjata, kuid põhjuseks on see, et ma närin küüsi. Nii kaua kui ma mäletan, on mul see pahe küljes olnud ja nii kaua kui ma mäletan, olen ma selle pärast ebakindel olnud. Kas seal taga on mingi trauma, mis vajab sügavamat tegelemist, on mõne teise korra teema, aga tõsiasi see on, et küüned on osa minust, mis pole “päris” osa minust.

Niisiis – on see okei? Ma arvan, et antud juhul on. Seni, kuni ma proovin ühte osa endast muuta ja sellega enesekindlust omale lisada, on kõik okei. Seni, kuni ma aktsepteerin suuremat osa endast ja muudan vaid killukest ning tean, et ühel päeval ma saan närimisest lahti, on kõik okei. Seni, kuni ma ei maskeeri end igal hetkel erineva kunstiga, on kõik okei," tõdeb naine.