Lily Alleni peika aitab tal raha säästa

Lily Alleni peika aitab tal raha säästa

Lily Alleni peika hoiab teda nö kahe jalaga maa peal ning aitab  naise mõttetuid kulutusi kontrolli all hoida, kirjutab Showbizspy. Lauljatar ja laulu “Smile” esitaja Lily Allen räägib, et oli šokis, kui sai teada, palju ta disainrõivastele kulutab. “See oli vastik, kui arutasime Sam’iga, et ma kulutan kaks tonni kingadele. Raske on sellises olukorras reaalsust tajuda. Sam’iga koosolemine on mind palju aidanud. Ta ikka pidurdab mind, kui ütleb, et see raha on minu tulevik, “räägib Allen, kes on ehitajast Sam Cooperiga juba mõned kuud paar olnud.     

Lily Alleni peika hoiab teda nö. kahe jalaga maa peal ning aitab naise mõttetuid kulutusi kontrolli all hoida, kirjutab Showbizspy.

Lauljatar ja laulu “Smile” esitaja Lily Allen räägib, et oli šokis, kui sai teada, palju ta disainerrõivastele kulutab. “See oli vastik, kui arutasime Sam’iga, et ma kulutan kaks tonni  kingadele. Raske on sellises olukorras reaalsust  tajuda. Sam’iga koosolemine on mind palju aidanud. Ta ikka pidurdab mind, kui ütleb, et see raha on minu tulevik, “räägib Allen, kes on ehitajast Sam Cooperiga juba mõned kuud paar olnud. Lily on hakanud rohkem mõtlema perekonna peale ning sellele, et raha tuleb säästa. “Ma ei taha kuus päeva nädalas tööl käia, kui mul lapsed on. Ma tahan neid kooli viia, süüa kaasa pakkida ja igal õhtu raamatut lugeda.”  

 

Buduaar.ee