LOOBU SUITSETAMISEST HÄMMASTAVALT lihtsal moel

LOOBU SUITSETAMISEST HÄMMASTAVALT lihtsal moel

Mõjuvaid põhjuseid, miks suitsetamisest loobuda on mitmeid kordi rohkem, kui tõhusaid viise, kuida sellest tänamatust sõltuvusest vabaneda. Isegi avastus, mis paljastab, et tubakas sisaldab ülimalt radioaktiivset polooium- 210, saastades nii keskkonda kui rikkudes inimeste tervist,  ei muuda enamike suitsusõltlaste meelt.

Mõjuvaid põhjuseid, miks suitsetamisest loobuda, on mitmeid kordi rohkem kui tõhusaid viise, kuida sellest tänamatust sõltuvusest vabaneda. Isegi avastus, mis paljastab, et tubakas sisaldab ülimalt radioaktiivset poloonium-210, saastades nii keskkonda kui rikkudes inimeste tervist, ei muuda enamike suitsusõltlaste meelt.

Seetõttu on välja töötatud looduslik ja lihtne moodus, mis aitab suitsetamisest loomulikul moel loobuda. Abi on käeulatuses, täpsemalt öeldes toidupoes, puuviljaletis. 

Uuest uuringust, mis avaldati ajakirjas Journal of the Medical Association of Thailand, selgub, et üks tõhusaimaid viise suitsetamisest loobumiseks on tarbida värkset laimimahla, mille puhul teadlased tõmbavad paralleeli nikotiininärimiskummi toimega. 

100 regulaarset suitsetajat, kelle eluiga küündis üle 18 aasta, osalesid kuus kuud kestnud eksperimendis, kellest pooled kasutasid värsket laimi ning pooled nikotiininärimiskummi. Üheksandal nädalal ilmnesid selged tulemused, mis mõlemal juhul vähendasid samavõrdselt suitsetamise osakaalu. 

Laimimahl on naturaalne ja mittetoksiline alternatiiv, mida tasuks kõikidel suitsetajatel kindlasti oma pahest loobumise nimel katsetada. 

Veel mooduseid ja komponente, mis aitavad suitsetamisest loobuda: 

Nõelravi

Treeningharjutused

Hüpnoos

Musta pipra auru sissehingamine

Meditatsioon 

Massaaž

Kibuvits

Naistepuna 

Alliaks: greenmedinfo.com