Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

MIDA PEAKSID SÖÖMA, KUI TAHAD kõhurasva põletada?

Tunnustatud tervisespetsialist ja -blogija simplegreensmoothies jagab oma Instagrami kontol ning blogis mitmeid kasulikke nippe, kuidas oma tervist turgutada, tõhusamalt treenida ning tervislikumalt toituda. Siinkohal toome välja tema soovitused toitumise osas, kui sinu eesmärgiks on keharasvaprotsenti madalamaks saada.


Tunnustatud tervisespetsialist ja blogija simplegreensmoothies jagab oma Instagrami kontol ning terviseblogis mitmeid kasulikke nippe, kuidas oma tervist turgutada, tõhusamalt treenida ning tervislikumalt toituda. Siinkohal toome välja tema soovitused toitumise osas, kui sinu eesmärgiks on keharasvaprotsenti madalamaks saada.

Kindlasti tasub meeles pidada, et lisaks tervislikule toidule peaksid kindlasti ka aktiivset eluviisi harrastama ning tarbima vähem kaloreid kui päevas ära kulutad.

Kui soovid madalamat keharasvaprotsenti, jäta menüüst välja suhkur ning tarbi järgnevaid tooteid:

1. Pähklid.

Pähklid sisaldavad häid rasvu, mis varustavad organismi kasulike ainetega. Keha ei suuda normaalselt funktsioneerida, kui sa üldse rasvu ei tarbi ning siinkohal tasuks kindlasti eelistada just häid rasvu.

2. Muna.

Muna sisaldab kõige kõrgema väärtusega valku! Inimese organism suudab munast valku ka kõige paremini omastada.

3. Marjad.

Marjad varustavad organismi vitamiinide ja mineraalainetega, sisaldades samal ajal väga vähe kaloreid.

4. Avokaado.

Täpselt nagu pähklid, sisaldab ka avokaado häid rasvu, mida organismil on normaalseks funktsioneerimiseks väga vaja.

5. Greip.

Greip kiirendab seedimist ning varustab organismi vitamiinidega.

6. Rasvane kala.

Rasvane kala kuulub avokaado ja pähklite kõrval samuti kasulikke rasvu sisaldavate toitude nimistusse. Kolm korda nädalas võiks laual olla 150-grammine lõhefilee.

7. Pruun riis, tatar, täisterakaerahelbed.

Aeglaselt imenduvad süsivesikud on organismile hädavajalikud. Hommik võiks ideaalis alata kas täisterakaerahelbe- või tatrapudruga.

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness