MINU ILUSA KEHA 5 SALADUST: Auri Reineberg

MINU ILUSA KEHA 5 SALADUST: Auri Reineberg

Enesekindel ja oma kehaga õnnelikus suhtes olev naine mõjub alati atraktiivselt ning Auri Reineberg on siinkohal ideaalne näide. Auri armastab trenni teha, kuid see pole tema jaoks sugugi kõige olulisem – heast söögist ei ütle naine kunagi ära ning ta oskab hoida tasakaalu. Kirg hea toidu ja reisimise vastu on Auri ellu toonud palju naudinguid ja elamusi.

Palusime Auril kirja panna oma ilusa keha viis saladust ehk siis mis on need asjad, mida ta igapäevaselt teeb, et hoida enda keha ilusana.

1. VESI.

Tarbin piisavalt vett, kuna 2/3 meie kehamassist moodustab vesi. Vett tarbin klaasitäie juba enne hommikusööki.

2. LIIKUMINE.

Töö on mul liikuv ja muidugi meeldib ka paar korda nädalas treenida jõusaalis. Vastavalt enesetundele teen kas kardiot (lemmik on HIIT treening ehk High Intensity Interval Training) või lihastreeninguid.

3. PUHKUS.

Kui tõesti tunnen, et töö ja trenningud võtavad keha nii läbi, et on vaja puhata, siis seda ma ka teen. Ei tasu üle enda varju hüpata, sest siis on ka vigastuste tekke oht palju suurem. Vahel peab „less is more“ paika. Samuti turgutan paar korda aastas enda keha ja meelt soojamaareisidega.

4. SÖÖK.

Olen hea söögiisuga. Söön üldjuhul iga kolme tunni tagant ning vastavalt enda eesmärkidele. Talvel hoian üldjuhul kaloraaži kõrgemal ja suvel madalamal, et niinimetatud „bikiinikeha“ rohkem välja paistaks ja rasvaprotsent oleks suvel madalam. Aastaringselt pole kasulik kehal defitsiidis olla, seega lasen kehal ka mingil perioodil puhata ning söön rohkem. Keha on ilus, kui hoiad balanssi ning näljutamine ei tähenda, et ilusa keha saavutaksid, pigem on kehal vaja õigeid toitaineid.

5. MASSAAŽ.

Kodus kasutan vahtrulli (inglise k. foam roll) lihaste masseerimiseks, samuti üritan kord kuus käia klassikalises või spordimassaažis. Massaaž kiirendab kogu meie organismi ainevahetust, parandab naha verevarustust ning lihaste töövõime taastub kiiremini.