MINU ILUSA KEHA 5 SALADUST: bikiinifitnessist Laura Johanna Derkun

MINU ILUSA KEHA 5 SALADUST: bikiinifitnessist Laura Johanna Derkun

Kahe lapse ema Laura Johanna Derkun tõdeb, et tema jaoks algab enesest lugupidamine oma keha eest hoolitsemisega. Bikiinifitnessiga tegelev Laura Johanna usub, et kui inimene tunneb end oma kehas hästi, suudab ta ka ümbritsevasse paremini suhtuda. Kui aga endas kindlustunnet ei leia, on ebaõnnestumisedki kergemini tulema.

Allpool on välja toodud Laura Johanna ilusa keha 5 saladust:

1. Vaieldamatult on tähtis toitumine ja treening  üks peab toetama teist.

Eelistan alati korralikku sööki kiirtoitudele ning õpetan nii ka oma lapsi. Minu üldine põhimõte on, et iga söök peab sisaldama kehale midagi head ja kasulikku. Jälgin ka seda, et sama kalorikoguse eest saaksin võimalikult palju toitu süüa.

2. Hoian vaimu erksana.

Iseenda harimine südamelähedases valdkonnas mitte ainult ei arenda, vaid annab ka palju võimalusi uuteks tegudeks ja ideedeks. Kui oled rahul ja armastad seda, mida teed, on ka päevad hulga pingevabamad ja keha palju stressivabam.

3. Olen õppinud tegema endale kasulikke valikuid.

Igale poole ei jõua ja kõigega ei jaksa tegeleda. Kui sul on selge eesmärk, mille poole püüdled, on ka valikuid hulga lihtsam teha. Siia käib ilmselt ka oskus öelda “EI”.

4. Kuulan oma keha ja panen siis keha endale kuuletuma.

Mitte ükski ettenähtud trenn ei jää tegemata, kui selleks ei ole ühtegi väga kaalukat põhjust. Ei näe vajadust endale valetada, et ma “ei jaksa” või “täna küll ei jõua”. See eristab ka edukad vähem edukatest.

5. Uni.

Magan vähemalt 8 tundi. Puhanuna on inimene õnnelik, keha toonuses, nahk näeb ilus välja ja vaim suudab lahendada ära ka kõige ootamatumad esilekerkivad probleemid (ilma, et käsi šokolaadi järele depressioonis haaraks).

Pildid: Fitness and Mass, erakogu