MINU ILUSA KEHA 5 SALADUST: eratreener Laura-Liza Sööt

Laura-Liza Sööt on aktiivne ja energiline noor naine, kes armastab sporti ja kõike sellega seonduvat. Igapäevaselt peab ta personaaltreeneri ametit ning juhib ühtlasi ka mainekat spordiklubi MyFitness Viru. Palusime Laura-Lizal ritta panna oma ilusa keha viis saladust ehk need viis punkti, mille abil ta end vormis ja õnnelikuna hoiab.

1. Uni/Puhkus.

Väga kvaliteetne uni ning puhkus ei tohiks kunagi tahaplaanile jääda. Magamata ööd, stress ning muud mured langetavad oluliselt elukvaliteeti. Ära unusta anda enda kehale ja vaimule puhkust! 

2. Treening.

Füüsiline aktiivsus on must-have. Olgu see 10 000 sammu päevas või 3–4x nädalas jõutreeningut, liikuda pean ma saama. Jõutreening on mind läbi aastate hoidnud heas vormis ning soovitan seda kõigile. 

3. Toitumine/ ise toidu tegemine.

“Sa oled see, mida sa sööd” peab igal juhul paika. Minu jaoks on väga oluline anda oma kehale õiget ning täisväärtuslikku kütust, et treeningud oleksid produktiivsed ning päev tegus. Umbes 80% juhtudel valmistan oma toidu ise kaasa ning väljas käin söömas pigem harva. Ma ei sihi toidulaual perfektsust ning aeg-ajalt luban endale ka midagi, mis ei kuulu just kõige tervislikuma toidu kategooriasse. 

4. Motivatsioon/vahe-eesmärgid.

Oma füüsilise vormi hoidmiseks sean aastaringselt endale väikeseid vahe-eesmärke ning challenge’id. Selline lähenemine aitab mind hoida motiveerituna, siht on silme ees ning motivatsioon ei kao nii kergelt.

5. Korda eelnevaid punkte ning ole järjepidev.