MyFitnessi treeneri Katrena Tenno saleda figuuri saladus – 2 retsepti!

MyFitnessi treeneri Katrena Tenno saleda figuuri saladus – 2 retsepti!

Katrena Tenno on särav ja energiline noor naine, kes annab MyFitnessi spordiklubis mitmeid Les Mills rühmatreeninguid, sealhulgas näiteks BodyBump ja Grit ning lisaks veel üldkehalisi treeninguid, mis aitavad keha paremasse toonusesse viia ning rasvaprotsenti madalamaks saada.  Buduaar palus Katrenal jagada meile 2 tervislikku ja maitsvat retsepti, mille valmistamiseks palju aega ei kulu ja mida saab ka järgmisel päeval nautida!

Katrena Tenno on särav ja energiline noor naine, kes annab MyFitnessi spordiklubis mitmeid Les Mills rühmatreeninguid, sealhulgas näiteks BodyPump ja Grit ning lisaks veel üldkehalisi treeninguid, mis aitavad keha paremasse toonusesse viia ning rasvaprotsenti madalamaks saada.

Buduaar palus Katrenal jagada meile 2 tervislikku ja maitsvat retsepti, mille valmistamiseks palju aega ei kulu ja mida saab ka järgmisel päeval nautida!

Tegu on Katrena suurte lemmikutega, mida ta ise alati hea meelega valmistab ning sööb. Üks retsept on magus ja teine soolane, mõlemad toidud sisaldavad palju kasulikke valke, soolases retseptis leidub lisaks veel kasulikke oomega-3-rasvhappeid! 

Kõigepealt soolane retsept: soolaforell

Vaja läheb:

1 kg forellifileed

100 gr jämedat meresoola

kimp värsket tilli (meresoola ja värske tilli võib asendada 6 sp soolatilliga)

Tee nii: Pese ja kuivata kalafilee, eemalda luud. Pane suurele lõikelauale soolakiht ja kasta kala sellesse nii, et kogu pind saaks ilusti soolaga kaetud. Aseta filee kõrgema äärega nõusse ja laota peale tillivarred. Pane kõige peale raskuseks vajutis ja aseta ööseks külmkappi. Naudi järgmisel hommikul ja paku sõpradele!

Ja nüüd magustoidu juurde: kohupiima-marjamagustoit

Vaja läheb:

1 toru (400 g) kohupiimapastat

1 pakk vahukoort

200-300 g värskeid vōi külmutatud marju (maasikad, mustikad, mustsõstrad, vaarikad vms)

suhkrut, riivitud šokolaadi, melissileht

Tee nii: Sulata külmutatud marjad. Vahusta vahukoor suhkruga, hõõru sisse kohupiim ja vahusta veel. Pane juurde marjad, soovi korral ka suhkrut ja sega. Kaunista marjade, riivitud šokolaadi ja melissilehega.

Neid toite võid südamerahus nautida ja kui sul õnnestub veel paaril korral nädalas trennis ka käia, siis võid kindel olla, et sinu keha tänab sind ja peegelpilt saab ka vaid kaunimaks muutuda!

Karin Karu