Reklaam sulgub sekundi pärast

Looduslaagrite korraldaja Kali Kai Meius: unistustel on kombeks täituda, kui ise enda unistusse usud

Kali Kai Meius
Kali Kai Meius — FOTO: Erakogu

Looduslaagrite korraldaja Kali Kai Meius sõnab, et unistas juba lapsena, et tal oleks perekond, kus räägitakse austavalt, tegutsetakse siiralt ning jagatakse omavahel armastust. Kali Kai usub, et unistustel on kombeks täituda, kui ise usud enda unistusse ja teed selle täitumise nimel ka vastavaid samme.

Ole ise eeskujuks

Kali Kai usub, et olles ise maailmale siiruse ning tingimusteta armastuse ruumi pakkujana eeskujuks ja olles avatud südamega julge inimene, siis juba see muudab väga palju maailma pilti. „See ongi parem koht, kus elada. Esmalt mul ja siis juba kogu maailmal,“ sõnab ta selle kohta, kuidas tema valdkond inimeste elusid paremaks muudab.

Väärtus algab südamest

Kali Kai räägib, et väärtustades ennast, väärtustab ta kogu maailma ja tema väärtus algab tema südamest ehk lastest ja nende kõikvõimalikust maailmast. „Lapsed on kõige imelisem eeskuju minu elus ja töös.“

Kali Kai jagab ka kasulikke nõuandeid lähtuvalt oma valdkonnast

Looduslaagrite korraldaja toob välja, et kui olla iseendast sügavalt teadlik, siis ei saa mitte keegi sulle enam haiget teha ja saab olla julgelt haavatav ja ehedalt õrn naine, mis on tänapäeva maailmas suur julgus. „Kõige hirmsam asi minu elus on minu kullafondiks. See, kui ma hoian julgusega oma hirmu ja saan oma naudinguid kogeda ning lõdvestuda ellu justkui mängu, kus mina olen peaosa tegelane. Usaldan oma tundeid – need ei valeta mulle eales. Õpin tunnetel ja mõtetel vahet tegema ja usaldama.“

Kali Kai parema elu nipid

Kali Kai tõdeb, et elab iga päev uue inimesena – ka tema ise ei tea, mis teda hommikul ees ootab. Naine lubab endal muutuda vastavalt sisetundele ja loomingule enda sees. Ta leiab, et see loob põnevust. Minu keha on alandlik ja alistub mu meelele. Mõtlen endast hästi ja see annab mulle jõudu kogu maailmast hästi mõelda. See loob teadlikust ja küllust,” lausub ta ja lisab, et kasutab igapäevaselt hingamist ja tänamist ning laseb selle oma kehast läbi. See loob Kali Kai sõnul elu.

Kali Kai õnnevalem

Kui olen teadlik oma hingehaavadest ja valukohtadest, siis ei saa mitte keegi mind väljastpoolt haavata. Ma saan olla haavatav naine ja elada oma õrnuse väes,” toob Kali Kai välja oma õnnevalemi.

Kali Kai raamatusoovitused:

  • “Ravi terveks oma hingehaavad ja leia oma tõeline mina” - Lise Bourbeau
  • “Naiseks olemise kunst” - Katrin Saali Saul
  • “Üksindusse jäetud” - Jonice Webb
  • “Teekond soovitud armastuseni” - Harville Hendrix
  • “Rikas isa, vaene isa” - Robert T. Kiyosaki