OCÓO – jook, mis muudab kauniks Sinu naha, küüned ja juuksed!

OCÓO – jook, mis muudab kauniks Sinu naha, küüned ja juuksed!

Tänavu kevadel jõudis Eestisse ainulaadne ilujook OCÓO, milles sisalduvad komponendid muudavad sinu naha, juuksed ja küüned kauniks ning lisaks sellele kingib ilujook sulle ka unustamatu maitsenaudingu.

Tänavu kevadel jõudis Eestisse ainulaadne ilujook OCÓO, milles sisalduvad komponendid muudavad sinu naha, juuksed ja küüned kauniks ning lisaks sellele kingib ilujook sulle ka unustamatu maitsenaudingu.

OCÓO ilujoogi ahvatlev puuviljane maitse tuleneb parimatest koostisosadest: granaatõun, acai marjad, jõhvikad, aroonia, mustsõstar ja punane viinamari. Need annavad joogile nii mahlaka maitse kui ka kasulikud vitamiinid.

Ilueliksiiri koostisainete kompleks on välja  töötatud Saksamaa dermatoloogide poolt parandamaks sinu nahka, juukseid ja kogu üldist ilu. Joogis sisalduvad tsink ja seleen pidurdavad vananemist, kaitsevad rakke ning aitavad siduda vabu radikaale. Vitamiin B3, jood ja biotiin aitavad hoida naha tervislikku tasakaalu ning C-vitamiin kiirendab kollageeni tootmist. Juustele tagab normaalse pigmentatsiooni vask, biotiin mõjutab juuste kasvu ja reguleerib karvanääpsu teket. Lisaks sisaldab jook ohtralt antioksüdante.

Üks pudel OCOOd annab 50% sinu päevasest ilunormist. OCÓO on säilitusainete- ja suhkruvaba ning sisaldab kõigest 48 kcal.

Ilujooki saab kasutada ka erinevates kokteilides, näidisretsepte leiad värskest Buduaari suveajakirjast!

Buduaarile nõustus lahkelt oma kommentaari jagama OCÓO andunud fänn,  Vivian Vau kingasalongi omanik, Vivian Unt. 

1. Kuidas avastasid enda jaoks OCÓO? Millega jook sind võlus?

Minule tutvustas OCÓOd pärast väsitavat treeningut minu tantsutreener  ajastus oli muidugi ideaalne! 

Eelkõige võlus mind see, et jooki on lihtne tarbida. Ei ole seatud piiranguid nagu erinevate vitamiinide võtmisel, à la 30 minutit enne sööki või kohe pärast ärkamist. OCÓO on väga maitsev, kasulik ning väike ja kerge pudel mahub alati minu käekotti.

2. Kui kaua oled ilujooki tarbinud? 

Väikeste pausidega olen OCÓOd tarbinud alates veebruari lõpust. Neli kuud saab varsti täis!

3. Millal täheldasid esimesi muutusi ja millised need olid? Enne esimesi muutusi välimuses, tundsin muutusi enesetundes  imedas veebruaris mõjus OCÓO kui sõõmuke suve. Lisaks sellele on mu näo- ja peanahk paremas seisukorras ning mulle tundub, et isegi poorid on ahtamad. Kui tavaliselt kipuvad kevadel minu küüned lõhenema ning muutuma hapraks, siis sel kevadel sain maniküüri käest kiita  küüned on palju tugevamad ja kaunimad.

4. Mis sulle OCÓO juures meeldib?

OCÓO juures meeldib mulle kõik tervislikust sisust esteetilise välimuseni. Mulle meeldib, et jook on looduslikult toniseeriv, mitte kunstlikult stimuleeriv. Mulle meeldib hommikuti mõelda eesootavale päevale ja otsustada, millal ma OCÓOd joon  kui ma tean, et on pikk päev, jätan alati täiendavaks energia- ja värskuselaksuks ühe pudeli õhtuks. 

5. Kuidas sina OCÓOd tarbid?

Ostan alati terve alusetäie jooki korraga ja panen osad pudelid külmkappi. Kui on vaja värskendust, võtan jaheda ja kui on vaja kosutust, võtan toatemperatuuril pudeli. Tavaliselt joongi ühe pudeli päevas. Mõnikord kui tööpäevad on veninud öösse, joon öösel energiat andva teise pudeli.

6. Kas soovitaksid OCÓOd ka teistele? Muidugi soovitan! Ilu, tervise ja rõõmu hüvanguks!

Kui ka sina soovid ilujooki proovida, siis tasub sammud seada ühte alljärgnevatest müügikohtadest.

Tallinnas Solarise keskuses, Tallinna Kaubamajas, Silk Sushi baarides, Butterfly Lounge’s, Status Clubis, Golden Clubis, Artis Kinos, Solaris Kinos, Sfääri restoranis, Rucola restoranis, Roots rannabaaris, Paar Veini lokaalis, Shootersis.  

Tartus Kaubamajas ning Shootersis.

Interneti kaudu saab OCÓOd tellida Lana Vallo kosmeetikapoest

OCÓO on müügil ka Buduaari värskelt avatud moeturul just sealt saad kasti ilujooki soetada eriti soodsa hinnaga!

Külasta kindlasti ka OCÓO Facebooki lehekülge, sest just sealt võid hea õnne korral võita kasti ilujooki!