PIINLIKUD HIGIPLEKID on minevik! SUPER!

Lisa kommentaar
PIINLIKUD HIGIPLEKID on minevik!

Kui oled tüdinenud deodorandiplekkidest, kuid pead hügieeni ja puhtust oluliseks, võib mugav lahendus olla särgikaitsmete kasutamine.

Särgikaitsmeid on kahte sorti: higipadjad ja -plaastrid ning need on mõeldud kasutamiseks nii meestele kui naistele, kes väärtustavad eeskujulikku hügieeni, kuid on väsinud deodorandi kollastest plekkidest ning märgadest higilaikudest. Särgikaitsmeid on hea kasutada, kui minnakse näiteks kohtingule, ees ootab pingeline töövestlus, koosolek, tähtis kokkusaamine või soovitakse end lihtsalt heledaid ja tumedaid riideid kandes enesekindlana tunda.

 

Lihtne kasutada

Higipadjad ja -plaastrid on parabeenide ja kemikaalide vabad ning seega tervisele täiesti ohutud. Higipadjad kinnitatakse riideeseme sisemisele kaenlaaluse osale, kus need püsivad kenasti kogu päeva. Higipatjadega koos on ebameeldiva lõhna ära hoidmiseks soovituslik kasutada ka deodoranti, kuid muretsemiseks pole põhjust, sest ebameeldiv lõhn võib endast märku anda alles pärast 12 tundi kasutamist.

Higiplaaster hoiab ära higiplekid ja ebameeldiva lõhna ning see kleebitakse otse nahale. Higiplaastriga koos pole deodorandi kasutamine soovituslik, sest muidu ei saa nahasõbralik liim korrektselt kinnituda. Oluline on, et kaenlaalune oleks lühikeseks trimmitud – nii kinnitub spetsiaalne liim paremini ning püsib terve päeva.

Särgikaitsmed on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Higiplaastreid on pakis 10 tükki, paki hind on 16,95 eurot, 14 higipadjaga pakk maksab 10,99 eurot. Oluline on meeles pidada, et kuigi higipadjad võivad riietel kesta terve nädala, vähendab toote nõnda pikk kasutamine selle efektiivsust ja ei ole hügieeniline.

Kliendid kiidavad

Särgikaitsmed on klientide hulgas palju kiidusõnu pälvinud. Sisulooja ja ajakirjanik Sten Talivee on kahe käega särgikaitsmete poolt, sest need päästavad piinlikest olukordadest: ”Ma tahan tunda ennast enesekindlalt ning kui on olemas toode, mis mind stressirohkel ajal päästab, siis I will go for it iga kell. Samuti on särgikaitsmed hea kingiidee ning olen soovitanud neid ka oma tuttavatele.”

Sisulooja Madeleyn viis särgikaitsmetega läbi eksperimendi olukorras, kus ta väga higistab: ”See on minu arvates täiesti 5+ toode, thumbs ups! Niiskus on täielikult tootesse imatud ja mitte midagi ei tule läbi. Kui teil on samamoodi higistamisega probleeme, siis soovitan kahe käega. Ma saan nüüd lõpuks oma lemmiksärki kanda!”

Vaata lähemalt SIIT