Reklaam sulgub sekundi pärast

RAHULIK UNI on täiusliku voodi kaugusel: kuidas aset valida?

Sisuturundus

Delux Dreams
Foto: Delux Dreams

Suur osa meie elust möödub magades ning kvaliteetne või vastupidi – ebakvaliteetne uni – määrab kogu meie ülejäänud päeva. Kui oleme hästi maganud, on ka meie enesetunne hea ning energiat palju. Kui aga öö möödus rahutult ja uni jäi kehvaks, on ka meeleolu madal ning olemine niru. Kuidas tagada endale igal korral täiuslik uni?

Selleks on vaja ideaalset voodit, mis on kohandatud just sulle.

Delux Dreams on kodumaine ettevõte, kelle eesmärk on pakkuda oma klientidele stiilset, kvaliteetset ja keskkonnasõbralikku magamistoamööblit. Inspiratsiooni uute voodite ja disainide jaoks ammutatakse erinevatelt messidelt, kus tutvustatakse kõige uuemaid ideid värve, kangast ja trende silmas pidades.

Mis teeb Delux Dreams voodid nii eriliseks? Esmajoones muidugi pilkupüüdev disain – kogu kollektsioon on moodne, kaunis ja regulaarselt uuenev. Kollektsioone uuendatakse lähtuvalt uutest trendidest lausa kaks korda aastas. Lisaks sellele on kogu nende tootmine äärmiselt keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik, tehes nii pai ka meie planeedile.

Delux Dreams voodid valmivad käsitööna siinsamas Eestis ja igal kliendil on salongis võimalus kokku panna omaenda unistuste voodi. Oma valiku saab langetada alates voodijalgadest ja lõpetades päisega, värvist ja materjalist rääkimata. Lisaks sellele saab klient ise määrata madratsi pehmuse ja kujundada vastavalt enda magamistoale oma unistuste voodi. Magades voodis, mis on valmistatud just sinu järgi, on ideaalne uni garanteeritud. Nii saad ühtlasi olla ka kindel, et sinu voodi on unikaalne!

Kuidas aga valida endale see õige voodi ja milline peaks olema madrats? Voodile jalgu valides võiks kõigepealt lähtuda oma koristamisharjumustest – milline on sinu tolmuimeja ja kas see mahub ka voodi alla? Lisaks vaata üle oma küttesüsteem, sest kui sul on põrandaküte, võib jalgadeta voodi alune liiga soojaks minna.

Madratsit valides tuleks silmas pidada oma meelepärast magamisasendit ja keharaskust, sest madratseid valmistatakse erinevate jäikustega. Raskema kehaehitusega, kõhuli ja selili magajad võiksid valida endale pigem jäigema madratsi, et keha ei vajuks liialt sisse. Need, kes eelistavad magada küljel, võiksid eelistada pehmemat madratsit, sest nii jääb selgroog sirgeks ja surve puusadele ning õlgadele on väiksem.

Lisaks madratsile tasuks kindlasti soetada ka kattemadrats, sest see tagab vedrumadratsile pikema eluea ja magamiskeskkond on hügieenilisem. Siinkohal tuleks mõelda magaja eripäradele – need, kellel on öösiti tihti palav, võiksid eelistada hingavamat kattemadratsit.

Rääkides voodipeatsist ja kangast, ei olegi ühest õiget vastust, sest täpselt nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid maitseid. Peatsit valides tasuks silmas pidada oma magamistoa stiili ja samuti mugavust. Delux Dreams valikus on ohtralt erinevaid kangaid ja värve, mille seast leiab igaüks endale sobiliku.

Delux Dreams
Foto: Delux Dreams

Üks Delux Dreams erilisemaid voodeid on imekaunis lumekarva Jacqueline, mis võlub kõigi südamed juba esimesel kohtumisel. Just see voodi on põhjus, miks hommikuti tööle hilineda, sest tema embus on soe, pehme ja hellitav ning selle vastu on võimatu võidelda.

Jaqueline on Delux Dreams uusim voodimudel, mille teeb eriliseks vedrude süsteem. Nimelt on selle voodi vedrustus loodud just erineva kehakaaluga paaridele ning kohandub täielikult sinu kehakujuga, muutes niiviisi iga magamisasendi mugavaks. Pehmest Fibertex materjalist vedrutaskud summutavad ka heli ja tagavad seetõttu mugava ja sügava une.

Voodi loomisel on kasutatud erilist bukleekangast, mis on tõeline innovatsioon kodukujunduses! Selle kanga põhimõte on sama, millest maailmakuulsaid Chaneli kostüüme tehakse ja kogub aina kiiremas tempos populaarsust kogu maailmas. Tõeline killuke luksust sinu kodus!

Delux Dreams
Foto: Delux Dreams

Kuidas aga valida endale õige padi? Need, kellele meeldib magada selili, võiksid valida pigem madala ja väikese nõgususega padja, mis on keskmiselt pehme või natuke jäigem. Kõhuli magajatele soovitatakse samuti madalat ja pehmet patja, ent pea ei tohiks jääda ebaloomulikku asendisse. Külili magajatel tasuks valida kõrgem ja jäigem padi, kuid selle kõrgus sõltub inimese õlalaiusest. Neile, kes magades sageli asendit vahetavad, sobib kõige paremini keskmise kõrguse ja pehmusega padi.

Unistus padjast, mis oleks sama mõnus kui sulepadi, aga mille tagajärjel ei peaks linnud kannatama, viis revolutsioonilise ideeni. Daunlux on innovaatiline tekkide ja patjade sari, mille uudne täitematerjal loob tunde, justkui magaksid sulgede peal, olles samal ajal täiesti sulevaba! Tänu sellele ei vaja padjad ega tekid kloppimist, ent säilitavad vaatamata sellele oma kohevuse ja pehmuse. Lisaks on salongis võimalus proovida ka teisi Delux Dreams tootevaliku patju ning seeläbi valida just endale kõige sobivam. Kes eelistab pehmust, kes rohkem toetust – sobiva leiavad kõik!

Millised on tänavused populaarseimad sisustustrendid magamistoamööblit valides? Siin polegi ühest õiget vastust, sest täpselt nii palju kui on inimesi, nii palju on ka erinevaid maitseid. Delux Dreams on võtnud endale eesmärgiks leida igale salongi sisenenud inimesele just tema unistustele ja soovidele vastava voodi, pakkudes samal ajal ohtrat kanga- ja värvivalikut. Küll aga julgustatakse katsetama ebatraditsiooniliste kangastega, nagu näiteks eelmainitud buklee, ja lisama rohkem värve oma magamistuppa.

Magamistuba peab olema meie rahu oaas ja koht lõõgastumiseks, pakkudes samal ajal ka silmailu. Unustada ei tohi kaseda, et just kvaliteetne magamisase ja sulle sobiv madrats on need, mis garanteerivad rahuliku ööune. Delux Dreams täpselt seda pakubki!

Delux Dreams
Foto: Delux Dreams

Delux Dreams voodid on mõeldud kõigile neile, kes julgevad unistada. Unistada ideaalsest unest, paremast homsest ning lubavad enda elus neid naudinguid. Neile, kes julgevad ausalt tunnistada, et nad väärivad seda luksust. Neile, kes armastavad iseennast ja ei lepi millegi muu kui vaid kõige paremaga. Tee endale see kingitus ja investeering – su keha tänab sind!