SALARELV SÜGISTALVISE VÄSIMUSE ja energiapuuduse vastu! SUPERTOIT

Lisa kommentaar
SALARELV SÜGISTALVISE VÄSIMUSE ja energiapuuduse vastu!
BeMore

Kodumaise elustiilibrändi Be More looja ja tegevjuht Kirti Kooser teab oma kogemusest, kuidas kiire elutempo ja Eesti külm ning pime sügistalvine periood meist viimse välja pigistab. Nii on väsimus ja energiapuudus kerged tekkima.

Tänavu septembris neljandat sünnipäeva tähistava brändi Be More loomise taga on just Kirti enda põhjalik elustiilimuutus, mis tuli ette võtta väsimuse, energiapuuduse ja väljakannatamatuks muutunud kõhuvalude tõttu.

Kõik algas väikestest muutustest

”Ma ei ole alati olnud hoolikalt toitumist, liikumist ja tervist jälgiv inimene, nagu praegu. Oli aegu, kui töötasin vähese une ja rohke suhkru arvelt pikki päevi nii, et ainsaks söögiks terve päeva jooksul oli pakk šokolaadikomme. Kaua ma loomulikult sellise ”kütuse” peal vastu ei pidanud ja mind saatsid pidev väsimus, kehv enesetunne ja lõpuks väljakannatamatuks muutunud kõhuvalud. Tunne oli selline, et tahaks jõuda ja teha palju, aga ühel hetkel ei tulnud keha enam asjaga kaasa. Sain aru, et pean oma elustiilis tegema kardinaalse muutuse.

Tükk aega ei teadnud arstid, mis mul täpselt viga on. Lõpuks tuli välja, et mul on mitu toidutalumatust. Kui selgus, et mul on piimavalgutalumatus, töötasin sel hetkel iroonilisel kombel just piimatööstuses.

Olin sunnitud elustiili vähehaaval muutma hakkama ja välistasin menüüst piimatooted, mis olid mu suured lemmikud. Vähendasin liha söömist, hakkasin tarbima rohkem taimset toitu ja regulaarselt trenni tegema ning võtma teadlikult aega puhkamiseks. Kindlasti kuulub tervisliku elustiili juurde ka hea unerütm ja tasakaalustatud toitumine – süüa tuleks sageli, lausa viis korda päevas, et kehal ei tekiks näljatunnet.

Seda kõike enda heaks tehes tärkas mul idee, et sooviksin kogetut ka teistega jagada – unistasin, et oleksid olemas tooted, mis on tervislikud, vitamiinirikkad, maitsvad ning varustavad keha kõige kasulikuga, olles sobilikud ka neile, keda vaevavad erinevadtoidutalumatused. Nii sündiski bränd Be More.

Foto: BeMore

Supertoitude abil supernaiseks

”Elustiilibränd Be More on suunatud inimestele, kes soovivad looduslikul viisil laadida oma keha vaid parimate vitamiinidega – olulised märksõnad on kvaliteet ja kodumaine tooraine.” Be More kasutab oma toodetes peamiselt just kodumaised marju, kuid tuleb tõdeda, et osades supertoidusegudes leiduvad eriti kõrge vitamiinisisaldusega väetoidud on ka välismaist päritolu, näiteks tšiiaseemned, uimastava juustumarja (ashwaganda) juure pulber või spiruliina. Supertoidusegudes ei ole lisatud suhkrut, lõhna- ega lisaaineid ning need sobivad kasutamiseks ka lastele.

Praeguseks on Kirti brändi Be More valikus üle 40 erineva tervisetoote, sealhulgas supertoidusegud, toorbatoonid, teed, kollageenisegud ja toidulisandid. Tooted on esindatud enamikes Eesti jaekettides ning suund on võetud välisturgudele, millest Baltikumis ja Suurbritannias juba ka tegutsetakse.

”Hetkel on tagasiside olnud väga positiivne. Üks klient just kiitis, et tunneb, kuidas energiavarud on laetud ja ei ole enam ammu tundnud tavapärast kurnatust või väsimust.” Kirsti tõdeb, et Be More toodete eesmärk on varustada kiire elutempoga inimesi naturaalse, kodumaise ja tervisliku kütusega ehk supertoidusegudega, et inimene saaks toidukorrast kätte kõik vajalikud vitamiinid, fütotoitained ning mineraal- ja kiudained.

Foto: BeMore

Kuidas vabaneda pidevast väsimusest ja energiapuudusest?

”Sellist asja nagu talvine või kevadine väsimus ei ole tegelikult olemas,” ütleb Kirti. Sageli tunnevad väsimust inimesed, kelle keha on täis toksiine ja mürgid ongi need, mis keha väsitavad. Seepärast soovitab Kirti organismi puhastada, eelistada kala ja taimset toitu, süüa vähem rasvast toitu ja liha ning juba võibki tunda, kuidas väsimus leeveneb.

Foto: BeMore

Kirti sõnul on söögi puhul kõige tähtsam, et inimene saaks kätte kõik vajalikud ained. Eesti kliimas on seda keeruline teha, sest talvisel perioodil on värske valik meie lettidel kesisem ning kartuli ja liha söömisest tekkiv raskustunne kerge tekkima. Be More looduslikesse supertoidusegudesse on kvaliteetsete külmkuivatatud marjade näol kokku koondatud kõik päevaks vajalikud vitamiinid, fütotoitaineid, mineraal- ja kiudained ning segusid on lihtne lisada hommikupudrule, jogurtisse või smuutisse. Kollageeni võib segada ka näiteks veega. Need on suhkru- ja lisaainetevabad ning ei tasu karta, et tegemist on kahtlase keemiapulbriga. Tavaline smuuti muutub väekaks supersmuutiks, hoides sul kõhu kauem täis ja energiavarud laes. See on lihtne viis, kuidas talvekaamoses oma menüü vitamiinirikas hoida ja ennast tervena ning hästi tunda. ”Minu kogemuse põhjal ei ole Eesti päikesevaeses kliimas võimalik teisiti vastu pidada,” lausub Kirti.

Foto: BeMore


Kirti soovitab:
TOP3 tooted

Foto: BeMore

Detox supertoidusegu – super toode, millega kehale puhastuskuur teha ja kergustunne tagasi tuua

Foto: BeMore

Be Healthy supertoidusegu – super segu viirusteperioodil, mida igapäevaselt hommikupudrule või smuutisse lisada. Sisaldab rohkelt C-vitamiini.

Foto: BeMore

Collagen Edition Rasperry’n’Cherry – kollageen toetab küüsi, juukseid ja säravat nahka. Lisaks sisaldab hulgaliselt C-vitamiini.


E-pood: www.bemore.ee