SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 03.-09.04

4 kommentaari
SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 03.-09.04

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

Esmaspäev, 03.04

Päeva sümbol: fööniks

ÄRI JA RAHA
Tänane päev on oma vigade parandamiseks ja tegude läbimõtlemiseks. Hea on alustada midagi uut sellel alal, kus te kunagi midagi valesti olete teinud. Kui teil on plaan kolida oma kontorit, siis on tänane päev selleks ideaalne. Ärge ennast täna tööga koormake. Tänane päev on ideaalne erinevateks kohtumisteks ja oma partneritega läbirääkimiste pidamiseks. Inimesed, kes satuvad täna kriitilisse situatsiooni, võivad riskida, kuna tänane päev annab rohkelt võimalusi sellest olukorrast edukalt välja tulla.

Täna ei tasu teha suuri oste, kuna see võib teie rahaenergiale halvasti mõjuda. Täna võib raha kulutada paremate elutingimuste võimaldamiseks, remondiks, koristuseks, erinevateks puhastusteks.

ARMASTUS JA TERVIS
Lapsed võivad täna väga nõudlikud olla ja nõuda palju teie tähelepanu. Sarnaselt lastega võib ka täiskasvanute psüühika täna ebastabiilne olla. Paljud inimesed võivad täna ennast koormatuna tunda. 

Täna on tundlikud maks ja kõht. Sööge täna kergeid toite ja ärge tarvitage alkoholi. Hea päev hambaarsti juurde minemiseks, halb päev teha operatsioone jalgadele ja põlvedele.

* * *

Teisipäev, 04.04

Päeva sümbol: nahkhiir

ÄRI JA RAHA
Tänane päev on täis riide ja konflikte, kus igaüks arvab, et just temal on õigus. Päeva saadab hirmu energia, mil inimestele meeldib teisi kritiseerida. Inimesed ei usalda täna uusi ideid ega ümberkorraldusi, igasugused muudatused kutsuvad esile rahulolematust, seega ei tasu inimesi täna selliste tunneteni lükata ja parem oleks neid emotsionaalselt mitte provotseerida. Parem on lükata igasugused muudatused mõnele teisele päevale. Täna on väga halb päev allkirjastada tähtsaid dokumente ja kinnitada lepinguid partneritega. Kõige parem oleks, kui tänane päev oleks hästi rutiinne. Halb päev alustada uuel töökohal või palgata uusi töötajaid. Väga halb päev soetada uut tehnikat ja kulutada raha investeerimiseks. Ainukesed kulutused, mis võivad teid täna rahuldada, on need, mille te kulutate oma tervise peale.

ARMASTUS JA TERVIS
Tänasel päeval on kaootiline seksuaalne energia, mistõttu ei tasu oma tundeid ja soove hilisemaks lükata ja mõelda, et pärast saate oma armastatuga armastust jagada, kuna need tunded ja soovid ei ole hiljem enam samad. Täna ei ole hea päev kohtinguteks ega romantiliseks õhtuks. Väga hea on täna koristada oma kodu või töökohta, minna sauna või spaasse. Ärge sööge täna rasvaseid toite, vaid olge vegan. 

* * *

Kolmapäev, 05.04

Päeva sümbol: purskkaev

ÄRI JA RAHA
Tänast päeva võib nimetada kogemuste ja traditsiooniliste meetodite päevaks. Väga hea päev tegeleda nende asjadega, mille puhul te arvate, et olete spetsialist ja teil on suur kogemus. Samas ei ole hea päev tegeleda probleemsete tegevustega, mis nõuavad teie tähelepanu ja arusaamist. Tänane päev soosib nii individuaalset kui meeskonnatööd. Väga hea päev realiseerida oma loomingulisi oskusi ning töötada sellistes valdkondades nagu ehitus ja kaubandus. Hea päev kinnisvaraga seotud tehinguteks. Kulutage täna raha asjadele, mis on seotud pere, kodu ja loomingulise tööga. 

ARMASTUS JA TERVIS
Täna on ideaalne päev oma intiimsete tunnete näitamiseks. Pakkuge oma armastatule naudingut ja lähedust. Täna on väga hea päev minna romantilisele kohtingule või õhtusöögile, samuti valmistada õhtusöök oma perekonnale ja lähedastele. Kui te olete kellegagi riius, siis on täna ideaalne päev leppimiseks. Praegusel perioodil on teie süda nõrgem, mistõttu ei ole hea südant koormata. Väga halb päev teha operatsioone seljale ja rindadele. 

* * *

Neljapäev, 06.04

Päeva sümbol: kundalini

ÄRI JA RAHA
Päev toob endaga kaasa hirmu ja negatiivseid emotsioone, mis viivad inimesed madalseisu, mis võivad väljenduda erinevatel viisidel. Naised tunnevad sellel päeval hirmu vananeda ja kaotada oma ilu; rikkad inimesed tunnevad hirmu vaesuse ees ja minna pankrotti; edukad kardavad olla edutud. Nende energiate tõttu võivad inimesed täna teha mõtlematuid samme oma tegevustes ja ka koostöös oma partneritega. Ärge võtke vastu kiireid otsuseid ja ärge tegutsege läbimõtlematult! Olge vaoshoitud ja ärge andke alust konfliktideks, kuna päev on selline, mis võib viia isegi kakluseni. Proovige kõik alustatud tegevused täna lõpule viia.

ARMASTUS JA TERVIS
Tänane päev ei sobi romantilisteks kohtinguteks ega uuteks tutvusteks. Lapsed võivad samuti täna hirmusid tunda. Avameelsed ja toetavad vestlused vanematega võivad täna neile olla suureks abiks ja toetuseks ka edaspidises elus. Süda on täna tundlik, mistõttu ärge ennast füüsiliselt koormake. Hea päev ravida silmi ja külastada silmaarsti. Ärge tarvitage täna kohvi, kanget teed ja alkoholi.

* * *

Reede, 07.04

Päeva sümbol: süda

ÄRI JA RAHA
Tänast päeva saadavad negatiivsed emotsioonid, mil paljud inimesed hakkavad kõike ja kõiki kritiseerima, kes ei vasta nende ideaalidele. Täna ei tasu kujundada kiireid eelarvamusi, peate aru saama, et ei ole olemas täiuslikkust ega ideaalseid inimesi, võibolla olete ka teie ise ideaalsusest kaugel. Olge täna sõbralik ja südamlik, õppige armastama ja andestama! Täitke ennast elutarkusega ja olge teiste inimeste suhtes abivalmis. Jälgige, mida ja kuidas te räägite! Ärge tehke täna suuri oste! 

ARMASTUS JA TERVIS
Päev, mil te võibolla kohtate oma ideaalset armastust ja saate oma elule mõtte. Tänases päevas on palju tänulikkust ja see sobib igasugusteks kokkulepeteks. Täna on teil kergem andestada, unustage ka solvumised ja te saate kergendust. Üritage see päev veeta armastuses ja harmoonias. Täna tasub alustada meditatsiooniga – võimalik, et see aitab teil tulla selgusele ja te saate oma küsimustele vastused. Täna on nõrgaks organiks kõht, seepärast ärge koormake oma kõhtu ja neere. Ärge sööge ennast üle ja lülitage oma menüüst välja raskesti seeditavad ja rasvased toidud. 

* * *

Laupäev, 08.04

Päeva sümbol: ratas

ÄRI JA RAHA
Täna on väga hea päev vaadata üle vanad lepingud ja neid korrigeerida. Samuti on täna hea päev lõpetada kahjulikud suhted, panna kinni tootmine või firma ning lõpetada projektid, mis ei too oodatud tulemusi. Päev on halb uute projektide alustamiseks ja igasuguste muude uute asjade alustamiseks, parem on täna viia lõpuni midagi, mida on juba varasemalt alustatud. Muuhulgas on täna soovitav läbi viia revisjon, analüüsida seda, mida te olete loonud ja saavutanud, samuti kogu süsteem üle vaadata. Väga hea päev soetada endale midagi, millest te olete ammu unistanud. 

ARMASTUS JA TERVIS
Tänasel päeval ei pruugi ühe partneri soovid teise partneri soovidega kattuda. Ärge olge liiga nõudlik ja ärge oma soove partnerile jõuga peale suruge. Päev on kehv uute suhete ja tutvuste alustamiseks. Täna tasub alustada meditatsiooniga – võimalik, et see aitab teil tulla selgusele ja te saate oma küsimustele vastused. Täna on nõrgaks organiks kõht, seepärast ärge koormake oma kõhtu ja neere. Ärge sööge ennast üle ja lülitage oma menüüst välja raskesti seeditavad ja rasvased toidud. 

* * *

Pühapäev, 09.04

Päeva sümbol: kaks toru

ÄRI JA RAHA
Tänane päev on loodud otsingute ja informatsiooni jaoks, väga kasulik on täna kuulata kõikide nõuandeid ja seda, mida teised inimesed teile soovitavad. Ärge täna tõsiseid küsimusi üksi otsustage, kuulake igal juhul oma kolleegide nõuandeid ja kogemusi, eriti tähelepanelik olge nende inimeste jutu osas, kes on omal alal kompetentsed. Väga hea päev otsida uusi partnereid ja uut töökohta, samuti külastada konverentse, messe ja muid kohti, kus vahetatakse informatsiooni ja kogemusi. Just täna on need väga kasulikud ja võivad teile nii üht kui teist sisse tuua. Väga hea päev ostude jaoks, mis on tehtud teie südamehäält kuulates. 

ARMASTUS JA TERVIS
Tänane päev on väga aktiivse seksuaalse energiaga. Üksikud inimesed on täna melanhoolsed, õnnetud ja kurvad. Võimalik, et see võib mõjuda neile lausa maniakaalselt ja viia väga tundlikku olukorda. Nendel inimestel tasub end täna rakendada tegevustega, mis oleks nende jaoks huvitavad ja mis viiks mõtted mujale. Väga hea päev on alustada oma kehakaalu langetamisega, samuti puhastada oma organismi, neerusid, maksa, seedesüsteemi, kuid ei ole soovitav minna nende organitega operatsioonile. Täna on diabeetikutel raske päev, jälgige hoolikalt oma veresuhkrut. Ka teistel inimestel oleks hea oma menüüst igasugune magus välja jätta. 

Buduaarile Elena Kanda