SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 10.-16.04

9 kommentaari
SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 10.-16.04

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

Esmaspäev, 10.04

Päeva sümbol: kaks toru

ÄRI JA RAHA
Väga hea päev alustada uusi asju ja projekte. Päev on soodne, et saada iseendas selgust, otsida elu mõtet ning ennast teostada. Kui te ei näe väljapääsu keerulisest olukorrast või tunnete, et elu on tühi, siis just täna võite leida endale vajaliku informatsiooni. Olge täna tähelepanelik teiste inimeste nõuannete osas. Kui teil esineb täna seoses äriga probleeme, siis pöörduge spetsialisti poole konsultatsioonile ning laske oma tegevusi analüüsida. Igasugused asjaajamised tuleb täna võtta range kontrolli alla.

Rahaenergial on täna tugev mõju. Hea päev maksta kursuste või õpingute eest, mis tõstavad teie kvalifikatsiooni ja aitavad teil karjääriredelil edasi liikuda. 

ARMASTUS JA TERVIS
Hea päev kohtuda sugulaste, lähedaste ja sõpradega. Tänased kohtumised võivad tuua teile uut tähtsat informatsiooni, mis aitab teil leida probleemidele lahendusi. Olge täna tähelepanelik vastassugupoole vastu, et ära hoida konflikte.

Tervise osas on teile täna kasulik kõik, mis aitab teil vabaneda üleliigsest kaalust. Hea on minna sauna ja juua ravimteesid. Täna on sobiv päev ravida hambaid ja kõrvu. Ärge sööge täna rasvaseid toite ja ärge jooge alkoholi.

* * *

Teisipäev, 11.04

Päeva sümbol: tulimadu

ÄRI JA RAHA
Väga kriitiline päev, mil väga paljud inimesed ei taha enda peale võtta vastutust, samuti on väga suur tõmme erinevate pettuste ja halvasoovlikkuse poole. Igasuguste selliste tunnete ja olukordade juhtumise põhjuseks on tegelikult jahedus ja laiskus. Lisaks on päev selline, kus valetamine, petmine ja halvasoovlikkus on võimelised minema ka kõrgemale tasemele. Tänasel päeval võib kõik peidetu avalikuks tulla. Kui te tahate oma tegevustest häid tulemusi, siis ei tasu täna oma laiskuse õnge minna, ärge hoiduge ka vastutustundest ja kohustustest. Ainult ausus ja heasoovlikud tegevused viivad teid eduni ja aitavad teil alustatud projekte lõpuni viia. Olge täna eriti tähelepanelik tehnika ohutuse suhtes ja ärge lootke väga teiste inimeste heatahtlikkuse peale. Täna on väga hea päev lahendada juriidilisi konflikte – kui tõde on teie poolel, siis minge täna julgelt kohtusse. Rahaenergia on täna väga aktiivne, sellepärast on väga hea teha suuri oste ja investeeringuid. Väga hea on täna raisata raha pere, tervise ja professionaalsete ametialaste tegevuste peale. 

ARMASTUS JA TERVIS
Võimalik, et abielupaaridel esineb täna palju konflikte ning partnerite vahel puudub harmoonilisus. Valetamine ja usaldamatus võivad samuti välja tulla ning tekitada ka konfliktseid situatsioone. Täna oleks hea päev teha perekondlik õhtusöök, kus võiksite olla hea tujuga ja leida omavahel suuremat mõistmist, samuti vaadata ja näha, mida lapsed asjadest arvavad. Muuhulgas on sobiv veeta tänane päev üksinduses, tegeleda oma hingeelu või hobiga. Väga hea on täna minna spaasse, massaaži või sauna. Sööge täna kergeid toite, ärge kuritarvitage alkoholi ja kohvi. 

* * *

Kolmapäev, 12.04

Päeva sümbol: liblikas

ÄRI JA RAHA
Väga hea päev põhjalike otsuste tegemiseks just oma tööalaste tegevuste osas. Tänasel päeval suudate oma elu muuta just nagu juure tasandil. Igasugused ideed võiksite täna paberile kirja panna, kuna tulevikus viivad need teid kindlatele otsustele ja valikutele. Juhul kui teil tuleb täna kergelt mõni geniaalne otsus, oleks hea, kui leiaksite aega maha istuda ja kuskil rahulikus kohas oma mõtteid mõelda. Rahaenergia on täna väga kaootiline ja seepärast on väga raske raha kuhugi kindlalt paigutada. Kuna kõik ei pruugi minna plaani järgi, oleks parem, kui rahustaksite täna maha oma ambitsioonid ja soovid teha suuri tehinguid ja investeeringuid.  

ARMASTUS JA TERVIS
Väga hea aeg otsusteks ja ideede läbirääkimiseks ning perega koos ühiste plaanide tegemiseks. Sellised asjad nagu näiteks remont, laste harimine, ümberkolimine, ühised puhkused, arutage kindlasti koos läbi ja võtke otsused vastu kogu perega. Seksuaalne energia on täna heitlik, mis võib partnerite vahel tekitada omavahelisi raskusi üksteisest aru saamisel, seega ei ole kuigi hea päev seksuaalse läheduse jaoks. Ei ole hea päev operatsioonideks, eriti neerudega seoses. Väga hea päev kurgu ravimiseks. Lülitage täna oma menüüst välja teravad toidud.

* * *

Neljapäev, 13.04

Päeva sümbol: viinamarjakobar

ÄRI JA RAHA
Tänasel päeval sünnivad kergelt uued plaanid ja ideed, samuti on kerge igasuguste raskete asjade, ülesannete ja tegevuste üle otsustada. Kuulake täna oma intuitsiooni ja teil on võimalik teha õigeid otsuseid. Vaevarikkad rutiinsed tööd on täna seevastu väga maha surutud. Erinevad omavahelised kokkulepped võivad täna minna väga emotsionaalseks ja võite seetõttu ära unustada mitmed tähtsad aspektid. Rahaenergia on täna väga aktiivne, hea päev on olla ise kellelegi sponsor või otsida endale sponsoreid. Väga paljudel inimestel tekib täna soov raha kulutada. Päev on soosiv inimestele, kes tegelevad turunduse, reklaami ja heategevusega. Eelnimetatud valdkondadega seotud ostud on täna samuti väga edukad.

ARMASTUS JA TERVIS
Seksuaalne energia on täna väga aktiivne, näidake oma tundeid ja väljendage armastust oma kõige kallimale. Täna on õnne ja seksuaalse võrgutamise päev, mis võib varjutada isegi selle, kui teid on petetud. Samuti võib tänane energia sind ennast petmiseni lükata. Ärge kaotage pead ja ärge saatke korda tegusid, mida te pärast võibolla kahetsete. Sellel päeval võivad ka lapsed tunda, et saavad oma vanematelt liiga vähe tähelepanu ning seetõttu näidata välja oma kapriise. Olge oma laste vastu tähelepanelik ja pakkuge neile täna hästi palju armastust. Jalutage täna värskes õhus ja tegelege meditatsiooni ning joogaga. 

* * *

Reede, 14.04

Päeva sümbol: ahv

ÄRI JA RAHA
Päev on täis pettusi, illusioone, maske, intriige ja mahhinatsioone ning täna võivad ette tulla konfliktid nii kolleegide, partnerite kui koostööpartneritega. Ei ole eriti hea päev väga tähtsate otsuste läbirääkimisteks, samuti ärge tehke otsuseid jala pealt ja läbimõtlemata. Parim on täna teha tähtsaid otsuseid rahulikus olukorras ja läheneda neile diplomaatiliselt, mitte emotsiooni pealt. Inimesed võivad täna hakata näitama oma agressiivsust täiesti tühjades kohtades, sellepärast olge vaoshoitud ja tasakaalukas. Kui te olite osaline mingis vaidluses või tülis või saite elu õppetunni, siis katsuge see enda kasuks pöörata. Täna on väga hea päev raisata raha teie loominguliste potentsiaalide tõstmiseks, samuti on väga hea päev kulutada raha riiete ostmisele ja spordiga seonduva soetamiseks. 

ARMASTUS JA TERVIS
Kui te olete täna oma lähedastega suheldes kinnine ja ebaaus, võib see kaasa tuua konflikte. Üritage olla avatud ja lahendage oma vaidlused üksteisega suheldes. Seksuaalne energia on täna väga aktiivne, aga igasugused vaidlused ja tülid võivad need intiimsed tunded kustutada. Täna ei ole hea päev veeta aega üksinda iseendaga olles, parem on see veeta suheldes ja kellegagi, kes ei lähe oma sisemiste konfliktidega vastuollu. Igasugused kohtumised sõprade ja nende inimestega, kellega te olete samal tasandil, toovad teie ellu väga palju hingelist tasakaalu ja rõõmu. Ei ole hea päev erinevateks verega seotud protseduurideks, ärge minge täna operatsioonile, mis on seotud neerude, kõhu ja soolestikuga. Võimalusel loobuge täna teravatest, rasvastest, praetud ja suitsutatud toitudest. 

* * *

Laupäev, 15.04

Päeva sümbol: võrk, ämblik

ÄRI JA RAHA
Tänane päev tuleb väga katsumusterohke – nii tegude kui moraalsete asjade suhtes ärkavad ellu sellised tunded nagu kadedus, ahnus, ülbus. Täna tasub olla väga tähelepanelik ja hoolikas igasuguste tehingute suhtes, ei tasu mitte millegagi kohe nõustuda. Isegi kui mõni asi teid väga ahvatleb, siis andke endale aega analüüsida ja läbi mõelda, milliseid riske see endaga kaasa võib tuua. Parem on igasugused otsustamist vajavad asjad mõnele teisele päevale lükata. Kui te olete väga töökas ja kannatlik, siis võivad teie ülemused teid tähele panna ja näha teie häid külgi, mis võivad tulla teile kasuks tulevikus karjääri tehes. Väga hea päev, et otsida uusi äripartnereid. Rahalised kulutused ei too teile täna suure tõenäosusega väga suurt naudingut, ei ole soovitav osta tehnikat, autot ega kodutehnikat. 

ARMASTUS JA TERVIS
Pereliikmed võivad täna omavahel liiga impulsiivsed ja nõudlikud olla, ühiste otsuste ja küsimuste lahendamine võib seetõttu olla raskendatud, kuid päev soosib seevastu intiimseid suhteid. Tänane päev kutsub esile hirmusid ja depressiooni, ebakindlust, psühholoogilisi haigusi. Leidke võimalus rahuneda ja leida endas emotsionaalne tasakaal. Tegelege meditatsiooni, ujumise, spordi, kergete harjutuste, joogaga. Nõrgestatud on täna maks ja kõht, jätke oma menüüst välja rasvased toidud ja alkohol. 

* * *

Pühapäev, 16.04

Päeva sümbol: orel

ÄRI JA RAHA
Tänane päev avab teie silmad asjadele, mida te varem ei ole tähele pannud. Teie varasemad otsused ja teadaolevad faktid on olnud seetõttu varjutatud, alles nüüd näete tõde ja tegelikkust. Ärge kartke täna kellegi teise arvamust kuulata, see võib aidata teil näha uusi potentsiaale. Väga aktiivsetel ja tegutsevatel inimestel tulevad täna uued ideed, väga hea päev näidata välja oma talente ja võimekusi. Päev soosib ka igasuguste kahtluste ületamist. Täna on väga hea panustada raha oma hinge ning loominguliste joonte arendamisse.

ARMASTUS JA TERVIS
Kõik pereliikmed on täna omavahelistes suhetes väga aktiivsed. Lapsevanemad on oma laste kontrollimisel väga impulsiivsed, mistõttu võivad laste ja vanemate suhetes tekkida konfliktid. Õppige oma lapsi usaldama ja nendega avatult suheldes õppige tundma ka nende tegelikke soove. Ei ole olemas ideaalseid lapsi, ärge idealiseerige neid, sest ka teie ise ei ole ideaalne. Soovitav on täna olla koos inimestega, kes on teiega samal lainel. Nõrgestatud on maks ja kõht, jätke oma menüüst välja rasvased toidud ja alkohol. 

Buduaarile Elena Kanda