SENSATSIOONLINE! BEYOND BEYOND avaldas uue loo!

SENSATSIOONLINE! BEYOND BEYOND avaldas uue loo!

Kõik neli poissi aitasid kaasa nii sõnade kui viisi loomisele, mistõttu on laulu tähendus iga liikme jaoks erinev. Kuulajad saavad ise otsustada, kuidas nad antud lugu tõlgendavad.

Alles hiljuti Eesti muusikamaastikuga liitunud poistebänd BEYOND BEYOND üllatas eelmisel nädalal enda fänne uue looga “LITTLE LOVE”, mis on kooskirjutatutest esimene. Kõik neli poissi aitasid kaasa nii sõnade kui viisi loomisele, mistõttu on laulu tähendus iga liikme jaoks erinev. Kuulajad saavad ise otsustada, kuidas nad antud lugu tõlgendavad.

BEYOND BEYOND on vaid mõned kuud avalikkuse ees olnud uus noortebänd, kes on suutnud selle lühikese aja jooksul enda esiksingliga “So Alive” vallutada kõikide Eesti peamiste raadiojaamade edetabelid ning jõudnud paljude kuulajate südametesse. Vaid mõne kuuga on Youtube-s kogutud üle 120 000 vaatamise ning Spotifys üle 100 000 kuulamise.

Publikule esitleti akustlist live versiooni “LITTLE LOVE”-st, mida saate kuulata allpool.

Kõigil kuulanutel on võimalik video kommentaarides teada anda, mida nad loost arvavad ja kas poisid peaksid “LITTLE LOVE”-i ka ametlikult singlina välja andma. Räägike juglelt poiste tegemistele kaasa!

BEYOND BEYONDi saab näha ja kuulda juba 30.juulil toimuval Valge Rannafestil, kus lavale astutakse koos live-bändiga. Esitlusele tulevad nii poiste enda lood kui ka coverid tuntud lugudest. Lisaks esmaesitletakse bändi täiesti värskeid palasid.

Ettevalmistusi poiste esimeseks suureks kontserdiks saab jälgida BEYOND BEYONDi Snapchatis (kasutajanimi: beyondxbeyond).

Rohkem infot bändi kohta leiate kodulehelt ning BEYOND BEYONDi sotsiaalmeediakanalitelt:

Instagram: beyondbeyondmusic

Snapchat: beyondxbeyond

Facebook: https://www.facebook.com/beyondbeyondmusic/

Youtube: https://www.youtube.com/beyondbeyondmusic/

Anna teada, kuidas laul meeldib!