Soovid kiiret vahepala?

20 kommentaari
Soovid kiiret vahepala?

Proovi Nestlē uusi maasikate, kirsside või šokolaadiga müslibatoone, mis võivad aidata sul oma toiduvalikul paremaid valikuid teha.

Tervislikuks toitumiseks napib aega

Meie päevad on tihti töid ja tegemisi nii täis, et korralik toitumine jääb tahaplaanile. Hommikusööki polnud aega valmistada, lõunale lihtsalt ei jõua minna … Tihti sööme seda, mis kätte juhtub ning tavaliselt on selleks soolased ja sageli ka rasvased snäkid ning magusad karastusjoogid. Ebatervislikud toitumisharjumused hakkavad ka lastele külge jääma. Sageli valitakse koolisöökla toitva lõunasöögi asemel hoopis krõpsud ja limonaad, kui kõht tühjaks läheb, satub taas kätte mõni krõpsupakk.

Maitsvad müslibatoonid

Loomulikult teame kõik, et on olemas hulgaliselt tervislikke vahepalasid, näiteks helbed või müsli piimaga ja erinevad jogurtid. Neid on aga sageli veidi ebamugav tööle, kooli või hoopis reisile kaasa võtta. Nestlēl on aga hea uudis! Maitsvaid vahepalasid armastavatele inimestele on loodud kolm uudistoodet, mida on mugav kaasas kanda ja süüa just siis, kui sa seda soovid ja kõhutäidet vajad. Uutes maasikate, kirsside ja šokolaaditükkidega müslibatoonides on puuviljad või šokolaad kombineeritud tervislike kaerahelveste ja meega ning need sobivad ideaalselt kergeks eineks.

Müsli nautimiseks ei vaja sa kaussi ega lusikat

Tänu mugavale pakendile võid mõnusa müslibatooni pista oma töölaua sahtlisse, trennikotti, kohvrisse või hoopis lapse koolikotti. Nii kindlustad, et iga kord, kui kõht tühjaks läheb või tuleb isu lihtsalt millegi hea järele, ei pea sa valima just soolaseid või rasvaseid suupisteid, sest maitsev alternatiiv on kohe käeulatuses! Proovi Nestlē uusi maasikate, kirsside või šokolaadiga müslibatoone, mis võivad aidata sul oma toiduvalikul paremaid valikuid teha.