Reklaam sulgub sekundi pärast

Soovite vabaneda liigsest higistamiset?

Igaüks higistab mingil määral, eriti kui on soe, kuid mõned inimesed higistavad ning on märjad ja muutuvad kleepuvaks isegi tavaoludes. Driclor aitab parandada elukvaliteeti ja tõsta enesehinnangut.

Igaüks higistab mingil määral, eriti kui on soe, kuid mõned inimesed higistavad ning on märjad ja muutuvad kleepuvaks isegi tavaoludes. Driclor aitab parandada elukvaliteeti ja tõsta enesehinnangut.

Ülemäärane higistamine võib põhjustada piinlikkust ja stressi, mis kõik muudab seisundit üksnes hullemaks. Retseptita on võimalik apteekidest osta Driclor lahust, mis on välja töötatud spetsiaalselt rohke higistamise raviks. Driclor lahus toimib, moodustades geelja keskkonna kahjustatud higinäärmetes, mis vähendab ja lõpuks peatab higivoolu. Ülemäärane higi imendub organismi ja kaob loomulikul teel. Driclor sisaldab koostisosi, mis vähendavad kiiresti ja lõpuks kõrvaldavad selle ebameeldiva probleemi. Liigne vedelik, mis Driclori toimel ei eritu higina, imendub tagasi organismi ja viiakse välja muul füsioloogilisel viisil.
Pärast mõnenädalast Driclori kasutamist on liigse higistamise probleem lahendatud.  

Kasutamisõpetus

Driclor lahus sobib kasutamiseks kõikide nahatüüpide korral ja kõigil, kellele alternatiivsed meetodid tavapäraste deodorantidega ei ole tulemust andnud.

Kasuta Driclor lahust eelnevalt pestud kehapiirkonnal, 1kord päevas õhtuti enne magamaminekut 7-10 järjestikusel päeval. Hommikul pese
Driclor lahus maha.

Kui higieritus päeval on vähenenud, kasutada Driclori 2-3 korda nädalas vastavalt vajadusele.

Mitte kasutada Driclori ärritunud, kahjustunud, märjale nahale ja 24 tundi enne ja pärast raseerimist või depileerimist. Eelpool toodud juhtudel võib Driclori kasutamine põhjustada nahaärritust.

Ära kasuta Driclor lahust päeval. Kui päevane higistamine on väga tugev, kasuta lisaks traditsioonilist deodoranti. Kasuta Driclor´i iga kord, kui higistamine on suurenenud ja kontrollimatu.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Vältida kontakti silmadega. Välispidiseks kasutamiseks. Lõhnavaba.