SUVESANGAR KRISTJAN RABI paljastas oma tumedama pale

Juba ülehomme saab alguse järjekorras 16. Hard Rock Laager, mille avamise au on sedapuhku kodumaistel tegijatel bändist Psychiatric Ward, mille eesotsas on üllatus-üllatus - saatest “Suvesangarid” armsaks saanud Kristjan Rabi. 


Juba ülehomme saab alguse järjekorras 16. Hard Rock Laager, mille avamise au on sedapuhku kodumaistel tegijatel bändist Psychiatric Ward, mille eesotsas on üllatus-üllatus – saatest “Suvesangarid” armsaks saanud Kristjan Rabi. 

Tuleb välja, et teleekraanil muidu malbena näiv mees on tänaseks üle kümne aasta üsna kurja bändi teinud – kuri on siinkohal just õige sõna, sest Psychiatric Ward on tuntud eelkõige oma jõulisuse ja teravate laulutekstide poolest. 

“Hard Rock Laagri avamine on meie jaoks suur au. Vastutame ju selle emotsiooni eest, mille külastajad esimesena saavad,” räägib Kristjan, kes kinnitab, et tegelikult antakse endast laval eranditult alati kõik, mis vähegi anda on!

Psychiatric Ward astub sel suvel lavale kokku kolmel korral ja seda kõigest ühe nädala jooksul. Kohe Hard Rock Laagrile järgneval esmaspäeval astuvad mehed koos Kanadast pärit Three Days Grace’ga üles Pirita kloostri varemetes ja tihe nädal saab lõpu Amme Rock festivalil. 

Möödunud aastal avaldas Psychiatric Ward kogumikalbumi “After X”, mis on täispikkuses saadaval ka Spotifys. 

Seda, millist muusikat suvesangar teha armastab, saad kuulata juba allolevast videost.

Buduaar.ee