Tahad peenikest taljet? 5 minutit vaeva ja korras

Tahad peenikest taljet? 5 minutit vaeva ja korras

Kauni figuuri taga on õige trenn ja toitumine! Spordiklubi liikmeks hakkamine ei tee sind grammi võrdki saledamaks, kui sa ei tea, milliseid harjutusi sa tegema pead. Parim viis on vaadata treeningvideosid, kus juhtnööre annavad professionaalid ning need harjutused oma treeningkavasse lisada.  Paljude naiste suurimaks mureks on kõhuvoldikesed, mis peagi saabuvale rannahooajale mõeldes tuju kiirelt nulli viivad. Ent selle asemel, et diivanil muremõtteid mõlgutada, tuleks end hoopis püsti ajada ja tegutseda – pole paremat aega kui siin kohe ja praegu!

Kauni figuuri taga on õige trenn ja toitumine! Spordiklubi liikmeks hakkamine ei tee sind grammi võrdki saledamaks, kui sa ei tea, milliseid harjutusi sa tegema pead. Parim viis on vaadata treeningvideosid, kus juhtnööre annavad professionaalid ning need harjutused oma treeningkavasse lisada.

Paljude naiste suurimaks mureks on kõhuvoldikesed, mis peagi saabuvale rannahooajale mõeldes tuju kiirelt nulli viivad. Ent selle asemel, et diivanil muremõtteid mõlgutada, tuleks end hoopis püsti ajada ja tegutseda – pole paremat aega kui siin kohe ja praegu!

Allpool lisatud videos on 10 erinevat harjutust, mis on mõeldud kõhu- ning korsetilihaste tugevdamisele. Igat harjutust tuleb teha 30 sekundit, seega kogu treening kestab vaid 5 minutit! Tee neid harjutusi 5-6 korda nädalas üks kord päevas ja tulemused ei jää märkamata. Parim aeg harjutuste sooritamiseks on paar tundi pärast söömist või enne söömist. 

Et tulemusi kiiremini näha, tasub muidugi pöörata tähelepanu ka oma toitumisele! Viska rämpstoit külmikust välja – loe sellest lähemalt siin!

Treeningvideo on lisatud allpool! Alusta täna!