Tahad rohkem kaloreid põletada ja magusaisust vabaneda? 1 vinge nipp

Tahad rohkem kaloreid põletada ja magusaisust vabaneda? 1 vinge nipp

Tegu on meelelahutusliku soovitusega, mis toimib iga inimese puhul! Mida see nipp siis endast täpsemalt kujutab – kõik on imelihtne! Nimelt tuleb sul võtta oma lemmikmaiustus – olgu selleks siis šokolaad, jäätis või kook ja minna batuudi peale. Batuudikeskusi on meil palju, sellega probleemi olema ei peaks! Tundub üpriski põnev onju – loe edasi…

Tegu on meelelahutusliku soovitusega, mis toimib iga inimese puhul! Mida see nipp siis endast täpsemalt kujutab? Kõik on imelihtne! Nimelt tuleb sul võtta oma lemmikmaiustus – olgu selleks siis šokolaad, jäätis või kook ja minna batuudi peale. Batuudikeskusi on meil palju, sellega probleemi olema ei peaks! Tundub üpriski põnev onju? Loe edasi …

Nüüd võta oma maiustus ja mine sellega batuudi peale hüppama! Hüppamise ajal katsu maiustus paberist välja saada ja seda sööma hakata. Kõige olulisem on see, et hüppamist pooleli jätta ei tohi – isegi korraks mitte! 

Tulemus – ilmselt sa mõistad, et on võimatu või siis ääretult ebameeldiv ühel ajal batuudil hüpata ja šokolaadi süüa. Seega nipp toimis! Sa põletasid kaloreid ja ei söönud ära oma maiustust, kuigi keegi ei keelanud seda sul süüa!

Igaks juhuks tuletame veelkord meelde, et tegu on meelelahutusega, mitte toitumisspetsialistide ega personaaltreenerite soovitusega!

Buduaar.ee