TÄIENDATUD: SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 29.05-04.06

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

Esmaspäev, 29.05

Päeva sümbol: ükssarvik

ÄRI JA RAHA
Tänane päev tuleb väga äkiline ning teil tuleb toime tulla teid ümbritsevate konfliktsete olukordadega, eelkõige võivad raskused tekkida suhetes ülemuste ja partneritega. Näidake välja oma asjalikkust ja uskuge endasse. Olge täna ettevaatlik pakkumistega, mis saadetakse teile inimeste poolt, kes on teile võõrad, kuna petturid on täna väga aktiivsed. Lähtuge reeglist „Usalda, aga kontrolli!” ja „Kõik pole kuld, mis hiilgab!”. Ärge ehitage täna õhulosse, olge realist ja kasutage oma plaanide elluviimisel loogikat. Kui teil pole täna piisavalt informatsiooni, siis lükake oma tegevused mõnele teisele päevale. Rõõmu toovad täna ainult need ostud, mis on eelnevalt läbi mõeldud ja olnud pikaajalises plaanis. Hetke ajel tehtud ostud võivad tekitada halbu emotsioone.

ARMASTUS JA TERVIS
Seksuaalne energia on täna haripunktis ja seetõttu on ideaalne päev vastassugupoolele oma tundeid näidata, tunda lähedust, armastust ja naudingut. Täitke tänane päev armastusega! Olge lastega suheldes südamlik, kuna lapsed on täna nõudlikumad ning kapriissemad. Täna on väga kasulik minna massaaži. Hea päev on täna hammaste ravimiseks. Ärge koormake täna oma maksa ja kõhtu. Ei ole soovitav tarbida alkoholi, gaasiga jooke, teravaid ja rasvaseid toite.

* * *

Teisipäev, 30.05

Päeva sümbol: sookurg

ÄRI JA RAHA
Päev on väga edukas ja energiline – näidake täna oma võimeid, looge kontakte, aktiveerige uusi mõtteid ja plaane. Kõige julgemad saavad täna kiiresti oma ideid erinevates valdkondades ka ellu viia. Tehke ja looge palju positiivseid asju! Täna on teil väga tugev selgeltnägemisvõime ja tunda on seitsmenda meele tugevnemist, seetõttu kuulake ennast tähelepanelikult. Osalege aktiivselt koolitusel, loomingulistes ja arendavates tegevustes, avalikel üritustel. Ärge olge täna taktitundetu ega teiste inimestega suheldes egoistlik. Täna tasub olla kokkuhoidlik ja teha ainult neid kulutusi, mis on väga hästi läbi mõeldud.

ARMASTUS JA TERVIS
Seksuaalne energia on täna väga aktiivne – ärge loobuge täna armastusest ja rõõmust, vaid jagage oma tõelisi tundeid. Vabanege täna kõikidest üleliigsetest mõtetest ning ärge olge oma teise poole osas liiga nõudlik. Hea oleks veeta tänane päev oma pere keskel – jagage oma aega oma lähedaste ja lastega. Mõelge, kuidas saaksite muuta selle päeva unustamatuks tervele oma perele. Täna on hea päev tegeleda jooga ja aroomiteraapiaga ning mediteerida. Hoidke täna oma südant, veresoonkonda ja selga. Vältige stressirohkeid olukordi! Täna on kasulik süüa hapendatud piimatooteid.

* * *

Kolmapäev, 31.05

Päeva sümbol: roos, tuulteroos

ÄRI JA RAHA
Päeva esimesel poolel on väga hea energia, mil teil on hea võimalus realiseerida oma plaane ja ideid terveks nädalaks. Osapoolte usaldus suureneb ning võimalik, et tekivad ka uued partnerid, kes on valmis teid toetama. Väga hea on täna korda teha oma raamatupidamine ja bilanss. Päeva teisel poolel on vaja näidata üles suurt kohusetunnet, et oma tegevusi organiseerida ja juba alustatud asjad lõpuni viia. Ärge riielge ja ärge hakake suhteid klaarima. Suhtuge sõnasse ja mõttesse kui väärtuslikku andi, mis on looduse poolt inimesele kaasa antud. Mõelge positiivselt ja looge unelmaid. Rahaenergia on täna väga hea – tehke kingitusi oma lähedastele ja ka iseendale.

ARMASTUS JA TERVIS
Seksuaalne energia on täna väga aktiivne. Kiitke oma lähedasi ja olge nende üle uhke. Õppige rääkima ilusaid sõnu ja näidake välja tänutunnet. Ärge kasutage parasiitsõnu! Osalege mingis seikluses või looge ise seiklus. Hea päev on täna alustada jooga, mediteerimise või aroomiteraapiaga. Hoidke oma südant, veresoonkonda ning selga. Hoiduge stressisituatsioonidest. Hea on täna süüa hapendatud piimatooteid.

* * *

Neljapäev, 01.06

Päeva sümbol: fööniks

ÄRI JA RAHA
Aktiivne päev, mis sobib avantüürideks, samas on see raske päev aeglastele inimestele. Energeetiliselt raske päev, mil suhted kolleegidega saavad uue tähenduse. Soovitav on olla vaoshoitud, parem on loobuda oma ambitsioonidest ja kaasata otsustesse oma uusi tuttavaid ja partnereid. Mõelge kõik hoolega läbi ja olge ettevaatlik. Õppige muutma oma käitumist ja taktikat oma tervist kahjustamata, eriti oma psüühikat. Reguleerige väga täpselt oma rahalisi väljaminekuid, muidu võite päeva lõpuks oma oste ja ambitsioonikaid kulutusi kahetseda.

ARMASTUS JA TERVIS
Soovitav on veeta tänane päev koos oma perega puhates. Minge terve perega kuhugi ja lõõgastuge. Hea on täna alustada mediteerimisega. Õige taktikaga võite täna suhetes tunda avameelsust. Usaldage täna oma unenägusid – need võivad anda teile informatsiooni ja vastuseid tähtsatele küsimustele. Hea päev on täna maniküüriks ja kätehoolduseks. Külastage ka juuksurit. Hoidke oma seedeorganeid ja kõhtu. Soovitav on süüa kergeid ja hautatud toite ning puuvilju.

* * *

Reede, 02.06

Päeva sümbol: nahkhiir

ÄRI JA RAHA
Tänase päeva energia on ebastabiilne, mistõttu võivad teis tekkida rahulolematuse ja enesepettuse tunded. Dokumente allkirjastades võite sattuda olukorda, mis ei too teile soovitud tulemusi, seepärast ärge tehke kiireid otsuseid, vaid andke endale aega kõik eelnevalt läbi mõelda, et võtta vastu õige otsus. Täna võib paljudel inimestel tekkida soov oma vastutuse eest eemale joosta, kuid selline vastutustundetu käitumine võib viia ekstreemsete situatsioonideni, näiteks tehnika ebaturvalisus, lepingute üle tähtaja minek, traumad. Olge tähelepanelik ja ärge jääge lootma võõraste nõuannetele ja teiste inimeste vastutusele. Halb päev osta kalleid seadmeid ja tehnikat. 

ARMASTUS JA TERVIS 
Päev on täis riide ja konflikte, väga paljudel inimestel tekib täna tunne oma tuttavatelt, sõpradelt, lähedastelt ja armsamatelt võimatut nõuda. Ärge olge täna nii nõudlik, eriti käib see teie vanemate kohta. Samuti ärge esitage pretensioone oma laste vastu, armastage ja austage neid, piirake nad ümber soojuse ja hoolitsusega, kuna tänane päev on lastele energeetiliselt eriti raske. Täna on väga hea päev komplimentideks ja oma tunnete näitamiseks, kasvõi natukene häid sõnu ja soojust on teie lähedaste jaoks väga tähtis. Seksuaalne energia on täna väga aktiivne, seepärast on soovitav veeta see päev romantilises õhustikus oma armsama inimese seltsis, et saada sellest maksimaalne nauding. Tänane päev ei ole sobiv uuteks romantilisteks suheteks. Hea aeg kätehoolduse ja maniküüri jaoks, samuti juuksuri külastamiseks. Hoidke täna oma seedeorganeid ja kõhtu, tarbige kergesti seeditavaid ja aurutatud toite ning puuvilju. 

* * *

Laupäev, 03.06

Päeva sümbol: purskkaev

ÄRI JA RAHA
Tänane päev on võitude päev! Kui teil tuleb soov vahetada tööd ja proovida midagi uut või tegeleda hoopis millegi muuga, siis tegutsege just nüüd! Ärge oodake homset päeva! Tänane päev hõlmab endas energiat, millel on mälu, ja tänu sellele on inimestel täna võime teha õigeid valikuid ja luua oma isiklikke traditsioone. Ärge kartke täna oma tegelikke soove – kõik, mida te täna tunnete, on teie tegelik hingeline seisund. Täna on päev, mil kõik alustatud plaanid, ideed, fantaasiad ja unistused lähevad täide. Tegelege täna kollektiivse või individuaalse loominguga. Hea päev on täna kulutada raha oma kodu ostuks või kodu remondiks.

ARMASTUS JA TERVIS
Hea on veeta tänane päev oma pere keskel. Hoidke meeles oma lähedasi, tehke neile heameelt külastusega või vähemalt helistage neile. Tänane päev on väga hea peretraditsioonide jaoks ja nende üleandmiseks oma lastele, lastelastele, või luua uusi traditsioone, mis edaspidi teie traditsioonideks saavad. Üksikutel inimestel on täna väga hea tegeleda meditatsiooni ja eneseleidmisega – teil on võimalus täna iseendast aru saada ja leida oma teekond. Eriti selge nägemuse võib teile tuua vee ääres viibimine. Väga hea päev külastada stomatoloogi ja ravida hambaid, hea päev on ka plastilisteks ja kosmeetilisteks operatsioonideks ja protseduurideks. Täna ei ole hea päev neerude, emaka, põrna, põie, munasarjade ja seljaga seotud operatsioonideks. Ideaalne päev alustada treeningu ja protseduuridega, et loobuda üleliigsest kaalust. Soovitav on süüa kergeid toite ja putrusid ning hapendatud piimast toite.  

* * *

Pühapäev, 04.06

Päeva sümbol: labürint

ÄRI JA RAHA
Kuni kella kolmeni päeval jätkub eelmise päeva tendents. Päeva teisel poolel ei ole soovitav alustada asjadega, mis on teile tundmatud, kuid kui te olete väga hästi ette valmistatud spetsialist või teil on oma valdkonnas väga suur kogemus, võite teha reforme ja muuta tänast korraldust ja süsteemi. Iga täna alustatud tegevus on hädavajalik viia lõppresultaadini. Väga hea päev erinevate ostude tegemiseks. 

ARMASTUS JA TERVIS
Väga hea päev veeta see oma pere ja sõprade seltskonnas. Väga hea päev abieluettepaneku tegemiseks, pakkuda oma armsamale nii oma kätt kui südant. Seksuaalne energia on täna aktiivne, seetõttu tasub täna veeta aega romantilises õhustikus oma armsamaga, et saada maksimaalne nauding. Väga hea päev külastada stomatoloogi ja ravida hambaid, hea päev on ka plastilisteks ja kosmeetilisteks operatsioonideks ja protseduurideks. Täna ei ole hea päev neerude, emaka, põrna, põie, munasarjade ja seljaga seotud operatsioonideks. Ideaalne päev alustada treeningu ja protseduuridega, et loobuda üleliigsest kaalust. Soovitav on süüa kergeid toite ja putrusid ning hapendatud piimast toite.  

Buduaarile Elena Kandalt