TERVISE JA TASAKAALU eest tasub hoolitseda

Foto: www.123rf.com

Buduaar

Süveneva kevade ja napimate rõivaste kandmisega liigub pea iga naise pilk hindama oma välimust, mille suhtes ollakse sageli kriitiline. Nii mõndagi ebatäiust saaks edukalt korrigeerida ilukliinikus, kuid mille hinnad võivad aga esmalt ära hirmutada.

Siiski ei pruugi särav hammasterida, prillidest pääsemine või sünnitusjärgne keha korrigeerimine enam jääda kättesaamatuks unistuseks. Samuti silmalaugude operatsioon, mis värskendab väsinud ilmet või laserravi tüütute pigmendilaikude eemaldamiseks. MediCrediti terviselaen pakub võimalust kõiki ilu- ja raviprotseduuridega seotud kulusid hajutada.

Terviselaen hoiab ära suuremad ravikulud

Arvatavasti on meist igaüks kuulnud lugusid või seisnud silmitsi olukorraga, kus hambaravi tõotab tulla plaanitust kallim või näiteks haigestub ootamatult pere lemmikloom. Kui ettenägematut väljaminekut pole võimalik igapäevakulutuste kõrvalt teha või kulusid ei kata ravikindlustus, kaalub nii mõnigi ehk ebasoodsat kiirlaenu. Sedalaadi situatsioonides on terviselaen märksa mõistlikum lahendus.

Finantseerimisettevõte MediCredit väljastab sihtotstarbelist laenu erinevate terviseteenuste ja meditsiiniprotseduuride eest tasumiseks – hambaravist kehavälise viljastamise, veenilaiendite eemaldamise, mao vähendusoperatsioonide ja nägemise laserkorrektsioonini. Lisaks saab terviselaenu abil tasuda neljajalgse sõbra raviarved.

Kliinikutes puhul piiranguid ei ole ning valida võib endale sobivaima raviasutuse lähtuvalt eelistustest, asukohast ja pakutavate teenuste hindadest. Kui tavalise tarbimislaenu puhul kantakse vajalik summa laenusaaja pangakontole, siis MediCredit väljastab laenusumma otse raviasutusele. Sel moel on garanteeritud, et laenu kasutatakse tõepoolest üksnes terviseteenusteks ning ei teki kiusatust saadud raha hetkeemotsiooni ajel hoopis mõneks muuks otstarbeks kulutada.

Oluline on ka meelerahu

Harmoonilist enesetunnet ei too pelgalt füüsiline seisund, vaid ka vaimne tasakaal, mille annab igale naisele ilmselt just rahulolu oma kehaga. Nii tava- kui ilukirurgia prioriteediks on mõistagi tervis, kuid esteetilise kirurgia erinevus seisneb soovis oma tervise ja heaolu eest hoolt kanda, jättes võimalikult väiksed armid. Esteetilisse kirurgiasse ei peaks

suhtuma kergekäeliselt, kuid saadud tulemused värskema ilme või proportsionaalsema keha näol võivad tuua igapäevaellu palju rõõmu. Mitte keegi ei pea tundma end väljapääsmatus olukorras, seda enam, et oma enesekindluse tõstmises välimuse kaudu pole midagi häbiväärset. Mõistagi tuleb mistahes laenu võtta vastutustundlikult, kuid tervisesse ja meelerahusse investeerimine ei tähenda mõtlematut kapriisi, vaid osutub kõigiti põhjendatud kulutuseks.

Tänu MediCrediti terviselaenule ei ole ravikulu rahakotile nii suureks hoobiks – laenu saab tasuda vähehaaval ja soodsatel tingimustel. See võimaldab teha vajalikud terviseprotseduurid õigel ajal, mitte kauges tulevikus, mil algne mure on kasvanud oluliselt ulatuslikumaks tervisevaevuseks ning mille ravi võib juba tunduvalt kulukamaks minna. Ainuüksi vale hambumus või liigne kehamass võib valmistada lõpuks väga suuri traumasid, seega ei tasu tervise arvelt tingida…

 

MediCrediti abil on võimalik katta näiteks järgmisi kulusid:

– Hambaravi (sh proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine);

– Korrigeeriv esteetiline kirurgia;

– Veenilaiendite eemaldamine;

– Silmade laserkorrektsioon;

– Emakaväline viljastamine (IVF);

– Bariaatrilised lõikused (mao vähendusoperatsioonid);

– Lemmiklooma ravi. Uuri lähemalt: www.medicredit.ee

 

Tekst: Krista Kiin