TRIIN RANDLOO lõi Pilatre iseenda vajaduste tõttu

TRIIN RANDLOO lõi Pilatre iseenda vajaduste tõttu
pilt: Pilatre.com

Sageli puutume elus kokku millegi uuega ning tabame end mõttelt, et kus see konkreetne “asi” küll kõik need aastad olnud on.

Üks seesugustest imelistest ideedest on  Triin Randloo sõnul Pilatre treening, millest Triin koos oma meeskonnaga tänuväärse ja eduka kontseptsiooni on loonud.
Endise võrkpalluri Triinu töö viis teda alatasa maailma eri paikadesse ning sagedasteks reisiklaaslasteks said hotellide jõusaalides leiduvad jooksulindid. Esimesena turgatas Triinu pähe mõte treeningust jooksulindil ühes Singapuri spordisaalis: olles tüdinud rutiinsest kiirkõnnist, hakkas Triin lisama kõndimisele erinevaid liikumisi, mis muutsid tema treeningu ühtaegu nii tõhusamaks kui ka põnevamaks.
Tõsine huvi uutmoodi liikumise vastu kaastreenijate poolt julgustas Triinu oma ideed edasi arendama, misjärel sündiski Pilatre – koos rahvusvaheliselt litsentseeritud ja kogenud Pilatese õpetaja Kerttu Tänavaga loodud kogu keha hõlmav treeningmeetod.
Pilatre on treeningsüsteem, mis kombineerib kardiovaskulaarse liikumise kere süvalihaste treeninguga. Kui Sinu jooksulindist on saanud hoopis riidepuu, siis nüüd on aeg see tolmust puhtaks pühkida ja taas ellu äratada. Pilatre treeningus põlevad hoogsalt kalorid samaaegselt Sinu kerelihaste tugevnemise ning rühi ja painduvuse paranemisega. See on loodud vastupidavuse kasvatamiseks ja lihastoonuse tõstmiseks.

Pilatrest rääkides peab Triin eriti oluliseks selle treeningu mõju füüsise kõrval ka vaimule. “Pilatre aitab vähendada stressi ja ärevust ning toob jooksulindile tagasi positiivsed emotsioonid.
Kaasaegses maailmas on inimeste argielu erakordselt tegus ja tihe. Vähemalt oli see nii enne koroonapandeemiat… Mõte sellest, et peaks mahutama ühte nädalasse nii kardio-, jõu-, meele- kui ka süvalihastreeningu tundus vägagi ambitsioonikas kui mitte öelda, et võimatu. Isegi, kui seda ambitsioonikat plaani täita õnnestuks, kaoks selle tagajärjel lõviosa Sinu vabast ajast,” räägib Triin. “Pilatre treening muudab aga seda kõike, sest spetsiaalselt jooksulindi jaoks mõeldud treeningud aitavad Sul nautida kõiki eelnimetatud treeninguid ühel ja samal ajal ühes ja samas kohas. Võid hüvasti jätta surmigavate kõnnisessioonidega, sest Pilatre pakub püsivalt väljakutseid tänu väga mitmekülgsele harjutuskavale, kus on võimalik oma sooritust, vastupidavust ja tempot parendada lõputult. Lisaks saadab Pilatre treeningut spetsiaalselt loodud kaasahaarav muusika.”


Pilatre pakub ulatuslikku treeningute valikut, mis on kättesaadav kõikide nutiseadmetega, sh Google Play ja App Store. Liitumine on lihtne, mine www.pilatre.com, loo konto ning siis laadi alla App. Jooksulindile minnes vali endale sobiliku pikkuse ja stiiliga video, pane klapid pähe ning start. Spetsiaalse muusika on kokku pannud Eesti parimad DJd ( Dj Diana Dunkel ja DJ Widenski). Lisaks on vôimalik ôues kiirkôndi tehes kuulata audio treeningut ning soovi korral esimene trenn teha juhandaja abil. Pilatrele lisab glamuuri uute treeningrõivaste ja -soengutrendide toomine Sinu treeningekraanidele.
Kui Sul on õnne omada ligipääsu jooksupindile, siis ole Pilatreks valmis!