Vaata, kuidas päev korralikult käima saada!

Eriti nädala alguses on raske olla hommikuinimene. Siin on mõned lihtsad moodused, kuidas end hommikul tegusaks päevaks vormi ajada.

Eriti nädala alguses on raske olla hommikuinimene. Siin on mõned lihtsad moodused, kuidas end hommikul tegusaks päevaks vormi ajada.

7 minutit trenni
Kindlasti mitte kümme, vaid just seitse. See on piisavalt lühike aeg, et mitte rikkuda su harjumuspärast hommikurutiini, aga piisavalt pikk, et keha üles äratada. Otsi YouTube´ist seitsmeminutilisi treeningkavasid.

Smuuti
Hommikusöök on päeva tähtsaim toidukord ja väga lihtne on alustada võileivast või mõnest saiakesest, aga efektiivse päeva tagab hoopis roheline smuuti. Blenderda üks õun, banaan, peotäis spinatit, pool kurki ja meelepärast mahla või kookosvett ja mõned seemned. Valmiv jook on odav, kiire ja ülitervislik.

Kolm saavutust igas päevas
Kui smuuti valmib, mõtle, mida sa tänase päeva jooksul saavutada tahaksid. Pane paika kolm pisikest võitu, mis su meele heaks teeksid, ja püüdle päeva jooksul nende poole. 

Varu aega
Iga ülesande sooritamiseks pane paika mingi ajavaru, mille jooksul see tehtud peab saama, ja lisa siis veel 1/3 sellest, et kindel olla. See aitab igapäevaseid eesmärke saavutada. 

Puhka pärast lõunat
Pärast lõunasööki võta 15 minutit iseendale, vaata üle, mis päeva jooksul teha on vaja, ja pea plaani, kuidas oma eesmärgid täita. 

Jälgi neid viit lihtsat punkti ühe nädala jooksul ja näed, kuidas su päev muutub märksa tõhusamakas ja jõuad rohkem kui kunagi varem!

Millised on sinu rituaalid päeva esimeses pooles, et ärkvelolekuaega maksimaalselt ära jaksaks kasutada?

 

Allikas: Entrepreneur.com

Buduaar.ee