Vabane viimasest viiest kilost Neera abil

Vabane viimasest viiest kilost Neera abil

Treening ja tervislik toitumine on küll ilusa keha A ja O, kuid kui su keha on täis toksiine ja mürke, ei päästa sind ka regulaarne toitumine ja rutiiniks kujunenud trennirütm. Puhasta oma keha ja vabane ka kilodest!

Treening ja tervislik toitumine on küll ilusa keha A ja O, kuid kui su keha on täis toksiine ja mürke, ei päästa sind ka regulaarne toitumine ja rutiiniks kujunenud trennirütm. Puhasta oma keha ja vabane ka kilodest!

Dieet Neera Super Cleansing võimaldab puhastada organismi toksiinidest, alandada kehakaalu ja hoida ära mitmesuguseid haigusi. Jook, mida dieedi ajal juuakse, koosneb veest, MadalBal vahtra- ja palmisiirupi segust, sidrunimahlast ja cayenne’i piprast. Neera jook varustab organismi piisava koguse vedelikuga, et kehast väljuksid toksiinid ja šlakid ning segu annab organismile normaalseks funktsioneerimiseks kõik vajalikud toitained. Neera paastuprogramm aitab kudedes ja rakkudes taastada biokeemilist ja mineraalset tasakaalu ning kiirendada rakuregeneratsiooni.

Selle puhastava dieedi kestus sõltub igaühe isiklikest eesmärkidest, kuid soovitav on dieedikuur alates viiest päevast. Maksimumajaks loetakse 15-päevane kuur. Seitsmepäevase kuuri puhul on kehakaalu langus keskmiselt neli kuni kuus kilo. Kaks esimest päeva nõuavad paastujalt veidi tahtejõudu, viiendal päeval on juba tunda, kuidas organism puhastub ja vabaneb lisaenergia. Tänu siirupis leiduvatele mineraalainete kompleksile ei kiusa paastujat näljatunne ja viienda päeva lõpus võib enesetunne muutuda nii heaks, et soovitakse dieeti jätkata ja pikemat varianti proovida! Et näljatunne ei piina, kinnitasid ka kevadise Buduaari ajakirja terviseeksperimendis osalejad. Loe lähemalt SIIT.

Neera joogi valmistamine:
Ühe klaasitäie (250 ml) puhta vee kohta 20 ml Madal Bal siirupit, 20 ml värskeltpressitud sidrunimahla, mis on umbes pool sidrunit (ärge kasutage valmis kontsentraate ja mahlu) ning lisage maitse järgi Cayenne’i pipart.

Nutikas on terve päeva jooksul vajaminev kogus suurde veepudelisse valmistada.
Umbes 2l joogi valmistamiseks, s.t. 6-8 klaasitäit puhastusprogrammiga soovitatud jooki, läheb vaja 140 ml Madal Bal siirupit ja 3-4 sidruni mahla, mida tuleb segada 2 liitri puhta veega, lisage maitse järgi Cayenne’i pipart ja segage kõik. Sidrunimahla kogus joogis peab olema umbes sama suur kui kasutatava siirupi kogus. Jooki võite juua jahutatult, toatemperatuuril või soojendatult.

Millised on nende koostisainete toimed:
MadalBal siirup imendub kiiresti ja lihtsalt vereringesse. Eraldab energiat, mida keha kasutab tavaliselt seedimisel ja teiste füüsiliste ülesannete, nagu rakkude regenereerimine ja detoksikatsioon, täitmisel.
Rohkem kui 30 aastat tagasi leiutatud naturaalsete Madal Bal puusiirupite segu soodustab organismis loomuliku puhastumise ja rasvade põletamise protsessi, mille efektiivsust on tunnustanud paljud maailma arstid ja loodusravitsejad.

Askorbiinhappe ja sidrunimahla aluseline funktsioon aitavad puhastusprotsessile kaasa, toimides kui “sisemine detergent” ja muutes organismi pH-taset aluselisemaks.
Cayenne’i pipra ülesanne on kiirendada ainevahetust, muutes vereringe ja toksiinide organismist väljutamise kiiremaks.

1 liitrine siirupikanister maksab 799 krooni. Ostukohad: e-pood www.neera.ee
Sularahas saab osta Tallinnas: Gerard’s ilusalong,
Pärnu mnt 27 / Sakala 50 Tel. 6416106
kauplus Muscle, Merivälja tee 5
(Pirita rannahoone)Tel. 5273644
Pärnus: Samrai ilusalong, Tammsaare 41
Tel. 4434477

Sooltest šlakkide eemaldamisest ja kuidas puhastusprogrammist väljuda, saad lugeda põhjalikumalt www.neera.ee

Sarnased artiklid