Vadakukontsentraat Molkosan – tervis ja elujõud

Vadakukontsentraat Molkosan – tervis ja elujõud

Kogu maailm räägib vadakust ja selle jääkaineid eemaldavast ning elujõudu lisavast mõjust. Ühtki teist loodustoodet pole nii tihti ja järjekindlalt kiidetud juba sajandeid, alustades Hippocratesest juba antiikajal. Täiesti looduslikul ja lihtsal viisil aitab vadak luua tervikliku heaolutunde, lisades elujõudu ja turgutades tervist.

Vadakukontsentraat Molkosan

Vadak on juustu valmistamise kõrvalprodukt, mis sisaldab rohkelt vajalikke vitamiine ja mineraalaineid ning on kasulikud meie organismile ja eriti seedetrakti kasulikele bakteritele. Vadakus sisalduv L(+) piimhape aitab tekitada soolestikus soodsa keskkonna. See avaldab positiivset mõju ainevahetusele, paraneb mineraalainete imendumine ja tugevneb immuunsüsteem. Terve soolestik on toimiva ainevahetuse eelduseks, mis omakorda tagab meile hea tervise.
A.Vogel Molkosani näol on tegemist  loodusravi teerajaja Alfred Vogeli poolt välja töötatud `tervisetoonikuga`, mis kannab endas edasi vadaku kasulikke tervistavaid omadusi. A.Vogel nõudis, et kasutataks vaid nende lehmade piimast saadud vadakut, keda karjatati Alpi kõrgmäestike aasadel, sest nende piim oli eriti väärtuslik rohkete mineraalainete ja vitamiinide poolest. Seega erinevalt kauplustest saadaolevatest jookidest, mis sisaldavad vadakut, on Molkosan valmistatud ökoloogilselt puhtast toorainest, milleks on mahetingimustes kasvanud lehmade piim.

Molkosani on saadaval nii vedela kontsentraadi kui ka pulbri kujul. Sellesse tooteperre kuuluv pulbrilisel kujul Molkosan Vitality on rikastatud rohelise tee ekstrakti ja kiudainetega, mis tõstavad Molkosani prebiootilisi omadusi veelgi.

 
Elujõudu lisav efekt

Terve soolefloora ei ole keha loomuliku kaitsefunktsiooni eeltingimus, vaid on meie tervise ja elujõu alustalaks. Kui soole mikrofloora on osaliselt hävinenud või tasakaalustamata, seedub ka toit halvasti, mis võib põhjustada mitmeid kroonilisi seedehäireid. Võttes vadakut regulaarselt, saab neid probleeme kõrvaldada ja taastada normaalse seedetrakti funktsiooni. Väljaheide omandab normaalse konsistentsi (ei ole liiga kõva nagu kõhukinnisuse korral või liiga pehme nagu esineb kõhulahtisusega) ja kaotab oma ebameeldiva lõhna. Kõhukinnisus ja puhitus kaovad.  Seepärast on eriti kasulik tarbida vadakut ajal, mil mikroorganismid soole mikroflooras on hävinenud, nagu näiteks peale antibiootikumide kuuri. Kuna Molkosani näol on tegemist puhta loodustootega, võib seda tarbida tõesti iga päev (nagu me juustu või piima igapäevaselt tarbime). Regulaarne vadakukontsentraadi tarbimine mõjutab seedekulglat ja siit tulenevalt ka immuunsüsteemi. Molkosan aitab tagada õige Ph taseme, mis on hea kasulike bakterite elutegevuseks. Molkosan stimuleerib seedeensüüme. Aidates soole mikroflooral taastuda, omab vadak kasulikku mõju seedeprotsessis.

Toksiinide väljutamine

Vadakukontsentraati tarbides suureneb neerude kaudu toksiinide eliminatsiooni stimuleerimine. Neerud on üks peamisi organeid toksiinide ja ainevahetusejääkide väljutamisprotsessis. Nad filtreerivad verest jääkained välja lahustatud kujul, milleks on uriin. Neerud töötavad pidevalt, et säilitada vere ideaalilähedast koostist. Neerude poolt elimineeritud jäägid sisaldavad kusiainet, kusihapet, kreatiniini, soolasid ja ära tarvitatud mineraale. Erinevatel põhjustel aga ei pruugi elimineerimine toimuda piisavalt efektiivselt ja jääkained kogunevad kohtadesse, kus need tekitavad erinevaid haiguslikke nähtusi – tervisehäireid. Podagra näiteks on haigus, mis on põhjustatud liigsest kusihappe sisaldusest organismis. See haigus väljendub väga ägeda artriidina. Muud haigused, mis on põhjustatud halvast neerude eliminatsioonist, hõlmavad reumat, osteoartroosi ja mõndasid ekseemi vorme. Ka neerud ise kannatavad, kui jääkained kogunevad nende filtritesse.
Molkosani kuuri ajal toetab kõrgendatud tasemega vedeliku hulga läbimine läbi neerude toksiinide transporti ja kõrvaldamist. See puhastab neerude filtri, suurendades jäätmete evakueerimise võimalusi ning võimaldab jäätmeil, mis vere poolt läbi neerude veetakse, palju kergemini ja täiuslikumalt elimineeruda. Tulemuseks on üldine seedesüsteemi puhastumine. Vereanalüüs pärast vadakukuure kinnitab, et veri on lahti saanud paljudest jääkainetest. See on ka tõestus faktile, et haiguste sümptomid hakkavad leevenduma või kaovad täielikult.

Soovitused, kuidas Molkosani tarbida

Kuna Molkosani abil saab korras hoida oma seedeprotsessid, siis saledana püsimiseks ja kaalu kaotamiseks on soovitav juua klaas lahjendatud Molkosani umbes 20 minutit enne iga söögikorda koos A.Vogeli Kelpasan pruunvetika tablettidega, mis kiirendavad ainevahetust.
Organismi puhastamiseks valmista jook klaasist tomati- või  köögiviljamahlast ja supilusikatäiest Molkosanist, millele lisa veel ka 50 ml kõrvenõgeseteed või -leotist.
Et end igapäevaselt hästi tunda, võite rikastada sidruni- või apelsinimaitselise vadakukontsentraadiga kas või mineraalvett ja juua seda toidu kõrvale. Magusama joogi armastajad võiksid proovida Molkosani maitsestada lusikatäie meega ja kaneeliga.
Lahjendamata kujul Molkosanile sidrunimahla lisades saab seda kasutada äädika asemel salatite maitsestamisel.

Molkosan sisaldab B1-, B2-, B3-, B5-, B6-, B12 vitamiini, foolhapet, A-vitamiini, beetakaroteeni, C-vitamiini, kaltsiumi, kaaliumi, magneesiumi, tsinki, rauda, kloriidi ja oroothapet, mis kõik meie organismile omastataval naturaalsel kujul on sellesse tootesse looduse poolt talletatud.

Molkosani kasutatakse ka välispidiselt. Kaunite kõõmavabade juuste ja peanaha nimel tasuks Molkosani lisada juuste loputusvette ja hiljem jättagi see juustesse ning mitte maha loputada.

Igaüks, kes soovib teha endale iga päev midagi head, pööraku oma pilk Molkosani suunas!